Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar eşim bugün görevden geldi tüm gün güneş altindaymis yanmış güneşte yüzüne ne surebilirim kızarmış beyaz tenli olunca
Silverdin, hametol, zeytinyağı acısını alır acıyosa, kortizonlu yanık merhemleri çok iyi geliyor bana advantan krem bire bir

L Limonlu Su kuzum üzülme inşallah yükselir değerin benimde yarın 10.gün doktorum 10.gün yapıp pozitifse iğneye başlayacaksın hemen dedi benimde yarın negatif çıkarsa napcam bilmiyorum belirtide kalmadı zaten biraz akıntım var birazda bel ağrısı , önceden göğsüm bu zamanlarda davul gibi şişer ağrırdı şimdi oda yok inşallah senin değerlerin yükselir erkendir

10. Gun cok erken canim dr pihtilasmanin onunu almaya calismis ama onun test yap dedigi kan testidir. Insallah bebisin seninledir

edaecoo Canim rahatladinmu bebisini goruncee
Çok skür bbgm sadece kese çok iyi görünüyor dedi başka da hiç bsey alamadm agzındn doktorun mm sordm sölemedi bebek görünüyormu dedm sölemedi yolk sac kesesini sordm yine sölemedi bşver bilme kafanı karıştırma 2 hafta sonra kalp atışına gel dedi sadece söleseydi iyiydi

Bnm aşırı yok bbgm şimdlk senn gbi deglm henüz allah yardımcnz olsun bkym bnde olck mı görcz .. çıkck kuzummm bak gör endişelenme ltfnn iyi düşün iyi oldun bbgm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…