Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
L Limonlu Su Nasilsin canim.
Cok erken yaptirdin testii ondan once ciksa doktorlar niye bekletsin
Burda bir arkadas 14.gun silik cizgiyle ogrenmistii
Lutfen umitsizlige kapilmaa
İyim asko toparladım kendimi biraz ağladım inşallah onlardan biri ben olurum sayenizde iyi oldum tekrar umitlendim iyi ki varsınız

İyim asko toparladım kendimi biraz ağladım inşallah onlardan biri ben olurum sayenizde iyi oldum tekrar umitlendim iyi ki varsınız
Canim esinin haberi oldu mu
Sizde durumlar nasıl bizde artık hafta sonu yasaklar kalktı sarı bölge bizde
Bizde de sari bolge canim ama disari cikmiyoruz
LaRisaCca nasil oldu miden kuzum
Kacta yarin randevunuz
Canim ayva yedim iyi geliyor. Cok sukur iyiyim. Sen ne yaptin arastirmalar ne alemde? Sabah 09.45 te randevum canim sabahtan yollara dusecegiz bakalim

Canim ayva yedim iyi geliyor. Cok sukur iyiyim. Sen ne yaptin arastirmalar ne alemde? Sabah 09.45 te randevum canim sabahtan yollara dusecegiz bakalim
Yok söylemedim şimdilik modu düşmesin

Teyzoşlarııı merhaba HERşey yolundaymış çok şükür 2 hafta sonra kalp atışı dedi allahım ogünlerde de güzel bi şekilde duymamızı nasip etsin saglıkla devam ettirsin
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ins cnm

Guzel tatlimm adetin 3.gunu gidicem birinee istee
Sonrasina bakicam
Simdilik sabirla bekliyorumm
Haydee insaallah pitpit kalplerinide duyarsun

Canim sen mesaj da atmissin ordan yazdigim icin burdan yazmiyorum

Iyi yapmissin cunku suan birsey belli degil daha

Hadi hayirlisi insallah ..
Ay insallah duyarsam bi duyarsam artik rahatlayacam
İyi ki varsınız yaa

Çok feci halde gazim var ve kasik ağrım oluyor

İyi akşamlar kızlar bişey soracam kadın doğum dr hem korona hem bebek tedavisi için ne öneriyorlar. Ben de çocuk düşünüyorum ama açıkcası korona da korkutuyor kararsz kaldım.
Bir sure daha korona hayatimizda canim
Hayat akisina devam ediyoruz
Dikkat ederek hepimiz gidiyoruzz
Zamanin varmi bunun icin kendin denedinmi .

Bir sure daha korona hayatimizda canim
Hayat akisina devam ediyoruz
Dikkat ederek hepimiz gidiyoruzz
Zamanin varmi bunun icin kendin denedinmi .
Normalde tedaviye başlayacaktm bu ay erteledim. Hemen hamile kalan biri değilim maalesef. İlk çocuğumu yumurta takibi ile kucağıma aldım çok şükür. Geçen yıl düşünüyordum ama dış gebelik yaşadım sonra araya korona girdi

İyi ki varsınız yaa

Çok feci halde gazim var ve kasik ağrım oluyor
Ay canim benim ya sen de iyi ki varsin. Belirtilerin guzel acikcasi cok umutluyum senden ama artik sen de tecrube sahibisin catlatma ignesi buyasadiklarinin hepsini yasatabiliyor. Sabirla bekleyecegiz mecbur
İyi akşamlar kızlar bişey soracam kadın doğum dr hem korona hem bebek tedavisi için ne öneriyorlar. Ben de çocuk düşünüyorum ama açıkcası korona da korkutuyor kararsz kaldım.
Iyi aksamlar bengicim virus artik hayatimizin olagan akisinda bununla yasamaya alisacagiz mecbur. Tedavi veriyor doktorlar ama tedavi almadan once sen kendin denedin mi bilinen bir pr mi var neden tedavi dusunuyorsun

İnşallah sonucum değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…