Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D9F1B92A-4D49-4796-BFFB-F2F2F047853C.jpeg

kızlar 11. Günüm bi sabah test yapayım dedim ama uyumuşum kalktığımda böyleydi

Eklentiler

• 14730FA4-0981-491B-9B31-4B324BA60C69.jpeg
    14730FA4-0981-491B-9B31-4B324BA60C69.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 34
Ben görüyorum ikinci cizgiyi ama zaman gecmis ondan mi bilmiyorum canım 😕 insallah vardir 11 . Gun daha erken gibi
Evet kuzum 2 gün önce yapmıştım hiç çizgi yoktu beklediğim halde bu ne zaman çktı acaba 5 dk beklemiştiö sonra da uyudum yok aman ya deyip 😀😀

Teyzoşlarııı merhaba 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ HERşey yolundaymış çok şükür 2 hafta sonra kalp atışı dedi 🙏🏻😍 allahım ogünlerde de güzel bi şekilde duymamızı nasip etsin 🐣 saglıkla devam ettirsin
Ayy maşallah ya cuma cuma sevindirdin beni, çok şükür süper şimdi iki hafta heyecanla bekleyiş 😍😍😍😍
Erken gebelik testim var kuzum haftasonuna sakladığım 🤣🤣🤣 onu da yarın yapayımm diyorumm ayy😍😍😍 çok heyecanlandımm yaa
Hadi inşallah haftasonunun güzel haberi de senden gelir 🥰🥰🥰

L Limonlu Su senin sonuç ağaç etti hepimizi hep birlikte gidip laboratuvarı basalım bu neymiş yahu, meraktan patlıcaz 🤩🤩🤩

Ayy maşallah ya cuma cuma sevindirdin beni, çok şükür süper şimdi iki hafta heyecanla bekleyiş 😍😍😍😍

L Limonlu Su senin sonuç ağaç etti hepimizi hep birlikte gidip laboratuvarı basalım bu neymiş yahu, meraktan patlıcaz 🤩🤩🤩
Hiç deme aradım 3 u bekle dedi bekliyorum 😁😁😁 kafayı yiyecem çarşıya gitmek istemiyorum uzak servis sıkıntılı eşim görevden gelecek ona yemek yapmak lazım üstüne temizlik yaptım belim kasıklarım ağrıyor kendimi o kadar zorlamadim da ne zaman e nabiza düşecek bekleyecm😁

İnşallahh canımmm benimmmm haftasonu yapcam tam 12 gün oluyor yarın aşılama olalı 😍😍😍

X