Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben görüyorum ikinci cizgiyi ama zaman gecmis ondan mi bilmiyorum canım insallah vardir 11 . Gun daha erken gibi
Evet kuzum 2 gün önce yapmıştım hiç çizgi yoktu beklediğim halde bu ne zaman çktı acaba 5 dk beklemiştiö sonra da uyudum yok aman ya deyip

Teyzoşlarııı merhaba HERşey yolundaymış çok şükür 2 hafta sonra kalp atışı dedi allahım ogünlerde de güzel bi şekilde duymamızı nasip etsin saglıkla devam ettirsin
Ayy maşallah ya cuma cuma sevindirdin beni, çok şükür süper şimdi iki hafta heyecanla bekleyiş
Erken gebelik testim var kuzum haftasonuna sakladığım onu da yarın yapayımm diyorumm ayy çok heyecanlandımm yaa
Hadi inşallah haftasonunun güzel haberi de senden gelir

L Limonlu Su senin sonuç ağaç etti hepimizi hep birlikte gidip laboratuvarı basalım bu neymiş yahu, meraktan patlıcaz

Hiç deme aradım 3 u bekle dedi bekliyorum kafayı yiyecem çarşıya gitmek istemiyorum uzak servis sıkıntılı eşim görevden gelecek ona yemek yapmak lazım üstüne temizlik yaptım belim kasıklarım ağrıyor kendimi o kadar zorlamadim da ne zaman e nabiza düşecek bekleyecm

İnşallahh canımmm benimmmm haftasonu yapcam tam 12 gün oluyor yarın aşılama olalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…