Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teyzoşlarııı merhaba 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ HERşey yolundaymış çok şükür 2 hafta sonra kalp atışı dedi 🙏🏻😍 allahım ogünlerde de güzel bi şekilde duymamızı nasip etsin 🐣 saglıkla devam ettirsin

Eklentiler

• E153A516-BD81-48EC-866C-60A32C849662.jpeg
    E153A516-BD81-48EC-866C-60A32C849662.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 41
LaRisaCca LaRisaCca
C Capanin Gururu Teyom
Kızlaaaaağğr eşim dün test verdi. Ml'de 95 milyon. Progressive %32 Morfoloji 4 anladığım kısımlar bunlar.
Doktor sonucu yorumlarken doğal gebelik için hiç bir engel yok gayet iyi durumda. İleri tetkik yapmaya da gerek yok diye yorumladı. 🤐 Neyse ki promen kullanıyor yine de. 🤪
sorun çıkmamasına sevindim canım. Hasar testi vs istemedi mi

Teyzoşlarııı merhaba 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ HERşey yolundaymış çok şükür 2 hafta sonra kalp atışı dedi 🙏🏻😍 allahım ogünlerde de güzel bi şekilde duymamızı nasip etsin 🐣 saglıkla devam ettirsin
Ayy hadi gözümüz aydın çok sevindim canım ❤️🙏 gelde şimdi iki hafta sabret 😁

Maşallah ona 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Sağlıkla büyüsün güzel güzel annesi🤗 😍 Hepimizin sağlıklı gebelikleri olsun 🤲 ❤️
Evwt canım irenbede inşallah canım bir engel çıkmazda hemen başlarız 🙏sen biliyormusun orayı
ben görüşmedim ama çok duydum memnuniyet olarak, hayırlısı olsun en kısa sürede 🤗😍❤️

X