Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam tamam bi ben hamile kalmadım 🤣🤣bahar da kalsın 😂😂
Oyy en güzel hamile sen olacaksın ne güzel baharda hamile kalıp kışın mis gibi gebeligin son zamanlarını gecireceksin 🥰 sonra baharda doğacak. Bahar yaz.. bebiş büyütmek için en kolay zamanlar ne güzel hiç hasta olmazlar.. lar ! 😱🌟

Oyy en güzel hamile sen olacaksın ne güzel baharda hamile kalıp kışın mis gibi gebeligin son zamanlarını gecireceksin 🥰 sonra baharda doğacak. Bahar yaz.. bebiş büyütmek için en kolay zamanlar ne güzel hiç hasta olmazlar.. lar ! 😱🌟
Zaten benimle ilgilen diye demiştim🥰işe yaradı 😂😂

iyi akşamlar kızçeler fikrim geldi.. konunun başına kim nasıl hamile kaldı yazsak mı? Topikimizin neyi eksik biz de yapalım 😅 benim acayip ağrım var utanmasam saat başı apranax çakıcam 🤦‍♀️
Hayatım yapayım yapayım da hamile kalıp giden çok var nasıl hatırlayacağım şimdi o kadar kişiyi 🤔 5000 sayfayı tek tek okuyamam ki 😔
Zaten benimle ilgilen diye demiştim🥰işe yaradı 😂😂
Eheheh 🥰 seni numaraci

LaRisaCca LaRisaCca asko biliyon mu ben senin ikizleri eşime gösterdim ilk defa öyle uzun uzun baktı çok güzelleri lariss inşallah sağlıklı kucağına alırsın ikisini de 😍❤️
Şuan beni çok duygulandirdin 🥺 Rabbim sizin de gönlünüze göre versin inşallah hayatım

Yarın aşılamamin 9.gunu ara sıra kasik ağrım var akıntım var başka da bı belirtim yok 😏
Canım aşılama anında şırıngayı yolladıları anı hissettin mi sende? Yada ağrı oldu mu spermleri iletirken

Canım aşılama anında şırıngayı yolladıları anı hissettin mi sende? Yada ağrı oldu mu spermleri iletirken
Rahim ağzını açtıklarında biraz ağrım oldu o hortumu ilerletip sperm gönderince sanki soğukluk hissettim Ağrımda oldu

Rahim ağzını açtıklarında biraz ağrım oldu o hortumu ilerletip sperm gönderince sanki soğukluk hissettim Ağrımda oldu
Rahim filminde de ayni sekilde hissetmistim ben bunda da. O zamanda ilaç acitirsa tupler acik demek diyorlardi ya onun gibi oldu resmen.

X