Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana da alıştırdın ya. Ben de her hafta seyrediyorum 😂
Ay tam bir komedi. Geçen volkitolki Asya'ya diyordu ki
Ya pismansam?:KK8:
Ya artık o eve dönmek istemiyorsam :KK8:
Ya sıkıldiysam :KK8:
Ama ben gülme krizi.. e be serefsis sen git her 💩u ye sonra da ya sıkıldiysam 🤣🤣🤣
Bekliyorum şimdi derin buna bu bölüm de kapıyı açar, volkan herşey Ali için der derin de tamam o zaman der 🤣🤣🤣

Ay tam bir komedi. Geçen volkitolki Asya'ya diyordu ki
Ya pismansam?:KK8:
Ya artık o eve dönmek istemiyorsam :KK8:
Ya sıkıldiysam :KK8:
Ama ben gülme krizi.. e be serefsis sen git her 💩u ye sonra da ya sıkıldiysam 🤣🤣🤣
Orda da Bahara sataştılar ya çocuğun yok diye 😭ben çok kötü oldum

😂 Söyle söyle yemeye bahane olur

Selam canimmm
Ben hep laboquick kullandım memnundum ama ben şuanda ovulasyon testi yapmanın mantığı olmadığını adet bitiminden itibaren gün aşırı ilişkinin en mantıklısı olduğunu düşünüyorum 🤗🧡 illaki ovulasyona denk geliyor

😂😂😂 Sen de bana söyle kiz

Seni kız dedilerdi erkek doğdun dersin 😂 benim doğum günüm ile rahmetli babaminki aynı gün. Hep ağlardım ben aynı gün kutlamicam başka pasta alicaksiniz diye 😂😂 sonradan çok hoşuma gitmeye başladı

Kız bu foto ne 😂
Bu ay öyle yaptık canım ya o zaman gebelik mi alıyım direk ben onu ne marka alıyım peki laboquick mi?

Bu ay öyle yaptık canım ya o zaman gebelik mi alıyım direk ben onu ne marka alıyım peki laboquick mi?
Ben gebeliği Trendyol dan aldım canim prodoctor un erken gebelik testini mesela 5 lisi 35 TL gibi biseydi eczanede tanesi 25₺ vo sonuç doğru da cikti

X