Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
🤣🤣🤣 Ahhh canımın içi ne çok ugrasmissin Allah emeklerinin karşılığını versin 🤣🤣🤣
Kızlar o değilde ben size ne diyecem bugün doktoruma hocam bu ayda olmazsa aşılama istiyorum ben düşünüyorum dedim bana dediği tek kelime boştan yere para harcamış olursun ben senin gibi hastaya aşılama yapmam dedi 🙄 sıkıntısı eşinde olan kişilere aşılama tavsiye ediyoruz dedi senin eşinin sperm testi iyi oldugu için boştan yere aşılama yaptırdık diye yaptırırsınız dedi LaRisaCca LaRisaCca sencedr böylemi kuzu 😒🙄
Evet kuzum. Demiştim sana.. klomen ve aşılama arasında hareketlilik problemi yoksa fark yok şans aynı.
Ahahahahah simgeyi dövme kulübüde olabilir 😂 SDK HİZMETLERŞ AYAĞINIZA GELDİ 😂 OVERLOKÇU GELDİ OVERLOKÇU 😂😂 ay dur bu öyle olmayacaktı 😂😂
Ahahah 🤣🤣🤣 ürünü geliştirici fikirler geliyor
Başkentte Dr.Esra Bulgan Kılıçdağ histeroskopi ameliyatımı yapmıştı , memnun kalmıştım .Tüp bebek tedavisi de aldım ama negatif olmuştu .
Canım bölüm başkanı Esra hanımdı değil mi? Kuzenim tüp tedavisini kendisiyle yaptı.oglu doğdu çok şükür
Hsg filminden sonra asiri akinti yasadim ve sanci devam ediyor
Normalmi😅
Alzermirli gibiyim 2yil oncekini unuttum😅
Korku nasil bisi yav sildi önbellek😅
Evet canım normal 🥰

Banada doktorum aynisini soyledi kuzumm
Hiz sorunu olanlardaa en iyi sonucu aliyoruz dedi.
Aynen kuzum öyleymiş aşılamayı biraz kafamdan sildim gibi 🤷🏻‍♀️
Normalmi😅
Akıntı bendede olmuştu ama ağrıı hiiiiiç olmadı bende ya herkes çok ağrıdı felan diyor ama bende sinek ısırığı kadar bi ağrı olduysa oldu gerisi yok z😀 bide anestezi olmadan çekindim galiba iki tüpde açık oldugu için ağrı yaşamadım

🤣🤣🤣 Ahhh canımın içi ne çok ugrasmissin Allah emeklerinin karşılığını versin 🤣🤣🤣

Evet kuzum. Demiştim sana.. klomen ve aşılama arasında hareketlilik problemi yoksa fark yok şans aynı.

Canım bölüm başkanı Esra hanımdı değil mi? Kuzenim tüp tedavisini kendisiyle yaptı.oglu doğdu çok şükür

Evet canım normal 🥰
Aynen larim dediklerin hep çıkıyoor o yüzden simgeyi dövme kulübünü kaldırıyorum çünkü benim profesörüm sensin😂😍❤️

Normalmi😅
Canım ben rahim filminden sonra sadece 1 gün çok sancı çektim sonra geçti, ama o ay adete kadar makattada hafif bir sancı vardı diye hatırlıyorum. Akıntı da kötü kokulu değilse normal, hatta bazı kişilerin kanaması bile oluyormuş.
Hadi hayırlısı olsun, inşallah bu hsg sana bebeğini getirir🙏 ne zaman çektirdin canım? Filmin sonucuna ne dedi doktorun?

Canım ben rahim filminden sonra sadece 1 gün çok sancı çektim sonra geçti, ama o ay adete kadar makattada hafif bir sancı vardı diye hatırlıyorum. Akıntı da kötü kokulu değilse normal, hatta bazı kişilerin kanaması bile oluyormuş.
Hadi hayırlısı olsun, inşallah bu hsg sana bebeğini getirir🙏 ne zaman çektirdin canım? Filmin sonucuna ne dedi doktorun?
Bugun cekildim kuzumm
Ceken doktor bir sorun yok dedi ama rapora supheli seyler yazilmis.
Yarin goruscem daktirlan🥰

Evet canım normal 🥰
Sanaa dot kesme degil şapidak geliyo
Suan 1.listedesin
😅

Canısıı sen yine ovulasyonda piki görebiliyormuşun ben hiç göremiyorum hiç büyümüyor ilaç kullanmadığım bir ay doktorum bana yumurtalıkslrına ilaçsız bi bakalım demişti sıfır yumurta vardı 🤦🏻‍♀️ Yani ovulasyon testi yumurta tembelliği olan kadınlar için pekdr uygun değil 🤷🏻‍♀️ Ama demekki sende o problem yokki 2 kere piki görebildin kuzu
Ne bileyim ilacsiz hic bakilmadi, bende tam emin degilim o yüzden😬

GünoOoOo tatlımlar
1614315645681.png

Hayırlı cumalar arkadaşlar. hepimizde olduğu gibi benim de kendimi güçsüz hissettiğim durumlar olabiliyor. Akşam birinin gebelik haberini aldık eşim bir biz kaldık dedi. insan üzülüyor hali ile 2 gündür o kadar çok kafayı taktım ki migren ağrısı çekiyorum çok üzülüyorum. Rabbim kalbimize istikamet versin inşallah kucaklarımızı doldursun. insan evde bir ses arıyor :KK43:

Aynen larim dediklerin hep çıkıyoor o yüzden simgeyi dövme kulübünü kaldırıyorum çünkü benim profesörüm sensin😂😍❤️
Canım benim 🤣🤣
Kızlar beni ateş basıyor üstümü felan çıkartacam normalmi bu yüzüm vücudum cıbıdık su resmen 🤭
Evet canım normal ovitrelle yapıyor öyle birseyler
Sanaa dot kesme degil şapidak geliyo
Suan 1.listedesin
😅
🤣Hep bi dote işlem
Hayırlı cumalar arkadaşlar. hepimizde olduğu gibi benim de kendimi güçsüz hissettiğim durumlar olabiliyor. Akşam birinin gebelik haberini aldık eşim bir biz kaldık dedi. insan üzülüyor hali ile 2 gündür o kadar çok kafayı taktım ki migren ağrısı çekiyorum çok üzülüyorum. Rabbim kalbimize istikamet versin inşallah kucaklarımızı doldursun. insan evde bir ses arıyor :KK43:
Ahh içimi sizlattin 😔 Rabbim bu mübarek cuma günü hayrina hepinizden en kısa sürede hayırlısıyla gebelik haberi almayi nasip etsin 🧡

Ne bileyim ilacsiz hic bakilmadi, bende tam emin degilim o yüzden😬
Sen bide ilaçsız baktır kuzu 😍
Canım benim 🤣🤣

Evet canım normal ovitrelle yapıyor öyle birseyler

🤣Hep bi dote işlem

Ahh içimi sizlattin 😔 Rabbim bu mübarek cuma günü hayrina hepinizden en kısa sürede hayırlısıyla gebelik haberi almayi nasip etsin 🧡
ayy sabaha kadar su olmuşum resmen 😂
Ah o hissi çok iyi biliyorum birinden hamile haberi duyacam diye korkuyorum artık çünkü eşimde bende kafaya çok takmaya başladık 😒 rabbim şifamızı verir inşallah ❤️🤲🏻

X