Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın☺️ iğnemin 10.günü reglimede 5 gün kaldı ama dünden beri vajinamdan su geliyor 😔 evet garip diyeceksiniz ama çiş gibi sürekli hareket ettikçe geliyor ped değil peçete koydum. Renksiz kokusuz yapışkan değil duru su sanki. Ayaklarıma sıcak su koydum ısttım devam etti. Bu sabah da vardı inanılmaz rahatsızda ediyo acaba progestan 100 kullanıyorum 1 defa o mu yaptı acaba 🙄

Günaydın canım 🥰 tedavin hayırlı olsun inşallah bebisin seninledir. Bende de gecikme yapmadı ama yapanlar var gecikmen olursa test de negatife Dr a git belki de yumurtan catlamamistir kist olmuştur her ihtimali önceden bilmiş olursun
Normalde iğnenin 14-16. Günleri regli olunuyormuş 1 gün daha bekliyim doktorum yurtdışındaymış yoksa bugün gidecektim. Bu şekilde olup hamile olan var mı acaba 🤔

Kızlar günaydın☺️ iğnemin 10.günü reglimede 5 gün kaldı ama dünden beri vajinamdan su geliyor 😔 evet garip diyeceksiniz ama çiş gibi sürekli hareket ettikçe geliyor ped değil peçete koydum. Renksiz kokusuz yapışkan değil duru su sanki. Ayaklarıma sıcak su koydum ısttım devam etti. Bu sabah da vardı inanılmaz rahatsızda ediyo acaba progestan 100 kullanıyorum 1 defa o mu yaptı acaba 🙄
selam canım hoş geldin progestan bunu yapar aynı şekilde gebeliktede su gibi akıntılar olabilir ama progestan su gibi akıntıyı yapar net
Normalde iğnenin 14-16. Günleri regli olunuyormuş 1 gün daha bekliyim doktorum yurtdışındaymış yoksa bugün gidecektim. Bu şekilde olup hamile olan var mı acaba 🤔
20 güne kadar adet olmayan 20 günde adet olanlar var hayatım senin söylediğin bir ortalama süre genelleme çok değişiyor

selam canım hoş geldin progestan bunu yapar aynı şekilde gebeliktede su gibi akıntılar olabilir ama progestan su gibi akıntıyı yapar net

20 güne kadar adet olmayan 20 günde adet olanlar var hayatım senin söylediğin bir ortalama süre genelleme çok değişiyor
En zoru bu süreci beklemek sanırım 😞

Günaydın canım aynen öyle 😀

Girilemiyor kızlar 😀

Günaydın canım hayırlı sonuçlar alırsın inşallah hiç korkma dayanılmayacak gibi ağrılı bir şey yok işlemden yarım saat önce Bir tane ağrı kesici iç iyi olur
Ciktimmm canimmm🥰
Evet az agriliydi ceken hemsire ve doktor iyidii surekli yaptigi islemle ilgili bilgi verdiler rahatlatmak amacli🥰

Günaydınnn🕊️
Dünden beri girmeye çalışıyorum şükür düzeldi sanki şuan. Yarın doktor kontrolüm vaaar, bakalim kac mm oldu yumuşlar😍 İnşallah büyümüşlerdir de aşılama yaparız bu ay🍀
Günaydın canım.hic deme bende sorun var diye düşündüm de genel sıkıntı varmis😁 hadi inşallah güzel guzel büyümüştür 🤗😍 haber et bizi ❤️

Güüünnnaaydddınnn.. :KK36::KK36::KK36:
günoooooo 😍😍😍
Kafayı yedirdi bana mu sayfa sorun sadece bende diye düşündümEki Görüntüle 2789911
Ayyyy bendede böyle oldu korktum valla giremeyecem siteye diye sizlere güzel haberş verememekten çok korktuuum 😂🤦🏻‍♀️
Günaydınnn🕊️
Dünden beri girmeye çalışıyorum şükür düzeldi sanki şuan. Yarın doktor kontrolüm vaaar, bakalim kac mm oldu yumuşlar😍 İnşallah büyümüşlerdir de aşılama yaparız bu ay🍀
Güzel haberlerini bekliyoruuuuuuum 😂😍
Ciktimmm canimmm🥰
Evet az agriliydi ceken hemsire ve doktor iyidii surekli yaptigi islemle ilgili bilgi verdiler rahatlatmak amacli🥰
Canımmm günaydın 🌸geçmiş olsun hsgmi çekindin

1614242767853.png

Kızlar Çin takvimi bana Kız olacak diyor :KK70::KK70:
paylaştım sizinle ki doktor kız derse kanıt olsun :KK70::KK70:
Bu gece de rüyamda pembe şekerler yiyordum :KK70::KK70:

Hoşgeldin istanbulaa, nerde çektirdin rahim filmini ve ne kadar çektirdin acaba, geçmişolsun
Hosbuldumm🥰Sisli memorialda cektirdim canimm
750 tp verdim
korkulacak bsey yok herşey güzel olck :KK200: :KK76:
Bittii kuzumm şükür🥰
günoooooo 😍😍😍

Ayyyy bendede böyle oldu korktum valla giremeyecem siteye diye sizlere güzel haberş verememekten çok korktuuum 😂🤦🏻‍♀️

Güzel haberlerini bekliyoruuuuuuum 😂😍

Canımmm günaydın 🌸geçmiş olsun hsgmi çekindin
Evett canimm hsg cekildimm 🥰

Sağol canım insallah gebeliktendir ☺️

Canıımlaaar günaydın doktordan geliyorummmmm geçenki doktorun tripli hareketlerinden sonra bugün bende doktoruma tripliydim ama arayı düzelttik çok özür dilerim o gün moralim çok bozuktu dedi hiç bi hastama kafamı vererek çalışamadım o gün dedi 😂 bugün tam titizlikle yumişleri ölçtürdüm kistte çok çok çok minniş bişey gösterdi doktor bana eğerki bundan dolsyı çocuğum olmaz diye düşünüyorsan ben doktorluğu bırakırım diyo yazık 😂 20mm 20 mm 15mm 18mm yumişlerim var doktor çok iyi dedi çatlatma iğnesini vurdu bu ay olacak diyede umutlandı doktorum 🙈 b12 vitamini progestan ve folik asit verdi . Folik asitimide folbiol verdi korktum ilk baş hocam folbiol yüksek değilmi diye , senin gibi hastalara folbiol öneriyoruz dedi senin folik asit değerinde düşük dedi günde 1 kere içmeni tavsiye ediyorum profesör hocam tüp bebekden önce bu folik asite başlatıyor herkesi dedi bendr tamam dedim 🤷🏻‍♀️ Veeee kan sulandırıcı iğnelerimi aldım 🙈10 gün sonra eğerki betam iyi çıkarsa hemmmencik iğnelerime başlıyorum 😍😍😍 maşallah 6-7 tane ilacım oldu tertemiz 😂 progestan beni mal yaptı resmen dükkanda başım dönüyor sanki yer ayağımın altından kayıp gidiyor gibi .Bide doktorum yarın akşam 9-10 gibi ilişki olacak dedi bu 2 gün bol bol incir yiyin kuruyemiş yiyin dedi ayyyy heyecanlıyım kızlaaaar 🙈🙈🙈

Eklentiler

• E123593E-F1AA-4C3B-A6FC-DD8E4C4267D2.jpeg
    E123593E-F1AA-4C3B-A6FC-DD8E4C4267D2.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 78F69085-8D23-48D2-AB67-756A1645C958.jpeg
    78F69085-8D23-48D2-AB67-756A1645C958.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 26
X