Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ben yumurtladım bitti ya geçen cuma, ovülasyon testini atmıştım buraya hatta, değerlendirebildiğim kadar da değerlendirmiştim denk geldi mi bilmiyorum, akıntı da yok
Hadi inşallah yerleşme ağrısıdır canım benim
amin kuzum hepmz güzel şekilde duyalım bebişlerimizin kalbini inşallah :21: :KK200: :emir_bebek: kuzu yarın aradığımda sorarım bakıyım daha ben takibmi hangi doktora yaptıracagmı blmyrm :KK70:
Ben gelişim hast. De Sinan hocaya gidecem kısmetse canım. Pozitif elektrik alıyor um kendisinden

IMG_20210224_144720.jpg
sabah akşam

Anladım dr söylemedi mi nasıl ve ne kdr kullanman gerektiğini bana da eczane günde 2 yazdı ama dr 1 dediği için akşam yatarken fitil olarak koyuyorum
Doktor bişi dememiş öyle mi kullanıyorum gece yatarken tek fitil olarak şimdi bitane içmiştim

E
cnmm fitil kullanıyorum bn agızdan da alınıyor ama bana çok yan etki yapmştı kullandgm zmn
Ee hepiniz öyle kullanıyorsanız bende öyle kullanayım gece 1 tane kullanayım fitil olarak o zaman siz fitil yazınca yüz ifadem o_O böyleydi çünkü hapı içmiştim ya fitilse diye 😁😁😁

Anladım dr söylemedi mi nasıl ve ne kdr kullanman gerektiğini bana da eczane günde 2 yazdı ama dr 1 dediği için akşam yatarken fitil olarak koyuyorum
bana da sabah akşam dedi ama sabah işe geldiğimden yapamadım fazlası akıyormus duydugum kadarıyla

E

Ee hepiniz öyle kullanıyorsanız bende öyle kullanayım gece 1 tane kullanayım fitil olarak o zaman siz fitil yazınca yüz ifadem o_O böyleydi çünkü hapı içmiştim ya fitilse diye 😁😁😁
Günde 2 kez kullanan var bana 1 dedi kaç tane alman gerektiğini dr söyler sen eczacının yazdığı gibi sabah akşam fitil olarak al

bana da sabah akşam dedi ama sabah işe geldiğimden yapamadım fazlası akıyormus duydugum kadarıyla
Yok hayır öyle olmuyor benm ben idrara gidince sadece idrarda oluyor bende öyle akıntı yapmadı ama akıntısı çok olan biri isen sende ola bilir 9 cu haftanın içindeyim hala akıntım yok benm o yüzden benden akmıyor

X