Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beta hcg 18 çıktı 🥰 progesteron 44 😍 inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏻
Canimmm çok sevindim senin adına 😍😍😍 maşallah rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah 🤲🏼
Günaydın canımmm topik hamile haberleriyle coşuyor valla lari ayağını sürüdün 😂😍
Canım gerçekten öyle oldu çok mutluyum inşallah hep böyle devam etsin 🤗
kızlarr antep aradı söledim bir daha kan sonucuna gerek yok 10 gün sonra kese için gelin dedi :21: :ıslık: ama ben yine durmayıpyarın kan vercm bir kere daha :KK64::KK70::KK70:
Canikomm hadi darısı kalp atışına inşallah . Duyguş sonra düşündüm de eğer sadece kese için cagiriyorlarsa 1 hafta sonrasina randevu alsan kalp atışını da duyarsin

melinda- melinda- kuzu adetten geçmişmiydinn :KK200:
2 gün var inşallah o gün güzel bir artış olur ☺️ 🐣
Ayyy Hadi inşallah sağlıcakla ilerlesin :dua:
Aminnnn inşallahhhhhh 🤲
Canimmm çok sevindim senin adına 😍😍😍 maşallah rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah 🤲🏼

Canikomm hadi darısı kalp atışına inşallah . Duyguş sonra düşündüm de eğer sadece kese için cagiriyorlarsa 1 hafta sonrasina randevu alsan kalp atışını da duyarsin
Aminnnn inşallah hepimize nasip olur canım benim 😍❤️
herkese en kısa sürede sağlıklı cücüşler nasip et yarabbimmmmm 🤲 ❤️
ayaklarınızı ne güzel sürüdünüz siz öyle 😍😍😍 devamı hızlı hızlı gelsin ❤️❤️❤️❤️

2 gün var inşallah o gün güzel bir artış olur ☺️ 🐣

Aminnnn inşallahhhhhh 🤲

Aminnnn inşallah hepimize nasip olur canım benim 😍❤️
herkese en kısa sürede sağlıklı cücüşler nasip et yarabbimmmmm 🤲 ❤️
ayaklarınızı ne güzel sürüdünüz siz öyle 😍😍😍 devamı hızlı hızlı gelsin ❤️❤️❤️❤️
Kız kendimi suçlu hissediyorum keşke önceden tüp yapıp sizi bekletmeseydim 🤣🤣🤣

Allah kabul etsin canım 🧡
Teşekkür ederim canım benim :KK200:
Canım tabi umutlu olduğu noktaya bırakacak. Ultrasonda bakiyo "eveet yumurtanın çatlamış iyi durumda görünüyor şuan" diyor ve bırakıyor. Dr un zaten hangi yumurtan vardı hangisi döllenme potansiyeli taşıyor biliyor
Larisacığım ne güzel bilgiler veriyorsun, biz de muayene öncesi sayende bilgi depoluyoruz :))) Ağzına sağlık canım:KK19:

amin kuzum hepmz güzel şekilde duyalım bebişlerimizin kalbini inşallah :21: :KK200: :emir_bebek: kuzu yarın aradığımda sorarım bakıyım daha ben takibmi hangi doktora yaptıracagmı blmyrm :KK70:

bbgm nasılsınnn :KK50:
İyim asko güzel hissediyorum 😍 hatta acaba test ne zamann yapılır diye düşünüyorum doktor 15 güne kadsr test yasak dedi zaten adetime denk geliyor günüm 😁😁😁 eşimde daha doktordan çıkar çıkmaz 15 marta kadar test yok dedi 😁😁😁

İyim asko güzel hissediyorum 😍 hatta acaba test ne zamann yapılır diye düşünüyorum doktor 15 güne kadsr test yasak dedi zaten adetime denk geliyor günüm 😁😁😁 eşimde daha doktordan çıkar çıkmaz 15 marta kadar test yok dedi 😁😁😁
aman aman iyi ol kuzu :dua: all bnm kocadan bitane daha bnmki zebani gibiydi kızz aldıgım testleri iptl etmişti geçip onu bile alamadm :KK70::KK70:

aman aman iyi ol kuzu :dua: all bnm kocadan bitane daha bnmki zebani gibiydi kızz aldıgım testleri iptl etmişti geçip onu bile alamadm :KK70::KK70:
Benim ki de kargoya falan denk gelir gizlice alsam kıyameti kopariri korkayrumm😁😁😁

Aşılamada erken test yapmak mantıklı değil zaten, daha dölllenme olucak yerleşme olucak kana geçecek ordan idrara geçecek ooo uzun zaman, gerekirse 20 gün bekle de yeterki pozitifi görelim inşallahn😍😍

X