Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşılamada erken test yapmak mantıklı değil zaten, daha dölllenme olucak yerleşme olucak kana geçecek ordan idrara geçecek ooo uzun zaman, gerekirse 20 gün bekle de yeterki pozitifi görelim inşallahn😍😍
20 mi mi miiiii 🤕😲🤧😫 aynen pozitifi görelim de hayırlısıyla beklerizde 🙏❤️🤗

Benim eşim hiç karışmaz böyle şeylere. Karışsa başına geleceği bilir 😂😂o kadar dinlemeyin kocalarınızı🤣🤣test 3 dklık iş 😂
Test sıkıntılı asko yaa 😁😁😁 geçen ay basının etini yedim gece saat 11 de test yapmaya götürdü 😁😁😁 ama negatif olunca istee

Beta hcg 18 çıktı 🥰 progesteron 44 😍 inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏻
Tebrikler canımm... ne güzel ya bu ay çok muhteşem geçiyor, Rabbim nazarlardan korusun.. Bebek bekleyenlerin hamilelikleri güzel geçsin, olmayanların da en kısa zamanda yüzünü güldürsün :)) :KK200: :KK19: :anneadayı::anneadayı:

bn gusül alırdım kuzu her işlemimden sonra 2 gün kalacan böyle artık yapacak bsey yok
Dünden beri bunu düşünüyorum Rabb'im içimi ve niyetimi biliyor doktor da alma duş onermiyorum diyince

Acaba gusül gerekir mi o kafama takıldı bide WC girince peceteye kan bulaşıyor dun demişti gerçi rahim ağzından kaynaklı korkma diye de ne zaman geçer ki
Gusül gerekir tabiki ama ben de beklemiştim almamıştım duş, normal ilişkiden sonra bile hemen duş almamak için bazen bir süre bekliyoruz yani mecburen, Allah biliyor bebek için yapıyoruz bunları hep 💕
20 mi mi miiiii 🤕😲🤧😫 aynen pozitifi görelim de hayırlısıyla beklerizde 🙏❤️🤗
Yani lafın gelişi, geç olsun güç olmasın manasında, yoksa 15. Günü şafağında çift çizgili testi istiyoruz tabiki 🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍

Benim eşim hiç karışmaz böyle şeylere. Karışsa başına geleceği bilir 😂😂o kadar dinlemeyin kocalarınızı🤣🤣test 3 dklık iş 😂
Bana bulasmayaa korkar benimkide🤣
Arkadasim diyokiiii kocam eve aldigimmm tabaklari farkediyoo diyo
Ben koltugu degissem anca anlar🤣

Gusül gerekir tabiki ama ben de beklemiştim almamıştım duş, normal ilişkiden sonra bile hemen duş almamak için bazen bir süre bekliyoruz yani mecburen, Allah biliyor bebek için yapıyoruz bunları hep 💕

Yani lafın gelişi, geç olsun güç olmasın manasında, yoksa 15. Günü şafağında çift çizgili testi istiyoruz tabiki 🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍
Normal ilişki de bı saat falan bekliyorum geceden sabaha kalamiyorum içimd rahat etmiyor rabbim biliyor içimizi ❤️🤗

İyim asko güzel hissediyorum 😍 hatta acaba test ne zamann yapılır diye düşünüyorum doktor 15 güne kadsr test yasak dedi zaten adetime denk geliyor günüm 😁😁😁 eşimde daha doktordan çıkar çıkmaz 15 marta kadar test yok dedi 😁😁😁
ama sen eşine demedin mi bizim sabırsız hatunlar var forumda. 10.günden sonra başlarlar test test die :KK70::KK70::KK70:

Dünden beri bunu düşünüyorum Rabb'im içimi ve niyetimi biliyor doktor da alma duş onermiyorum diyince
canım aşılama yapan arkadaşlarım oldu. ayakta sadece abdest alacak kadar hızlı şekilde yapanlar oldu ama vajina banyosu yapmadılar.

canım aşılama yapan arkadaşlarım oldu. ayakta sadece abdest alacak kadar hızlı şekilde yapanlar oldu ama vajina banyosu yapmadılar.
Allah affetsin yapmadım valla bu aksam yaparım hızlı şekilde

X