Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canııım çok mutlu oldum
inşallah hiç bi sıkıntı olmaycak lariim
aynen kuzum azda olsa sıkışık olmak lazım neyse bunlar tecrübe oluyor işte

NE güzel işte keyfini sür naz yap biraz frsat bu frsat LaRisaCca ya katılıyorum evde hareket et kan dolaşımı için bmmde doktorum 2.gündn snra yavaş yvaş yürü dedi

SENi vururum bana dün tlfnda ne dedn unuttun glba umutsuz olunca güzl düşüncksn herşey yolunda gidick o bebeişler buraya gelick allahın izni ile

Bin şükür bbgm bak hepmz yavaş yavaş güzel hbrler vermeye başladık hepimiz güZel mutlu günlere kosacagız kötü günler geride kalıcak herkes için az kaldı ben çok inanıyorummm tüm kalbimde her daim aklımda duamdasınız elimden geldigince dkkt edyrm teyZesi

Canım herşeyden umudu kesip tam tüp bebeğe giderken hamile kalan 3. Duyduğum kişi olacaksın inşallah güzel gelit kan sonucun ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın inan çok sevindim

Fazla testin var diye havamı atıyosun
Hee testim bitince havam söner
SENi vururum bana dün tlfnda ne dedn unuttun glba umutsuz olunca güzl düşüncksn herşey yolunda gidick o bebeişler buraya gelick allahın izni ile
Hayatım umutsuz değilim bin şükür dogacaklar inşallah sadece konuşuyoruz
benim dün deli gibi göğüs hassasiyetm vardı bugn hiç yok normal mi
Hani sen hamilesin ya göğüs hassasiyeti n olsa ne olur olmasa ne olur

Hee testim bitince havam söner

Hayatım umutsuz değilim bin şükür dogacaklar inşallah sadece konuşuyoruz

Hani sen hamilesin ya göğüs hassasiyeti n olsa ne olur olmasa ne olur
hala salak gibi bişeylere takılıyorum dövün bniii izin veriyorum dötümü kesebilirsnz

Edacığım gebeliğini öğrenmeden önce bekleme sürecindeyken de göğüsünde ağrı baslamısmıydı?
Ve genelde adete yakın göğsün ağrırmı :)
evet cnm ağırırdı adete yakın transferdn öncede çok çok hafif vardı ilk defa dün braz fazlaydı bugn yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…