Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bileydik sana kurşun döktürürdük 2020de.sen maniymişsin milletin hamişliğine. Sen halay başı oldun gerisi geldi 😍😍
Kız bende de ne ayak varmış ha 🤣 yalnız çok korkuyorum topigi ilk açtım, ilk hamile kaldım ardımdan patlama oldu ben düşürdüm herkes doğurdu kimseye birşey olmayacağına eminim Allah'ın izniyle kendime korkuyorum 🤣

Kız bende de ne ayak varmış ha 🤣 yalnız çok korkuyorum topigi ilk açtım, ilk hamile kaldım ardımdan patlama oldu ben düşürdüm herkes doğurdu kimseye birşey olmayacağına eminim Allah'ın izniyle kendime korkuyorum 🤣
Korkma Allah'ın izniyle alacaksın kucağına bebisleri hatta bize resimde atarsın teyzeleri görürüz onları 👯👯

Canım ya aklımdan geçti de demedim. Allah esirgesin. Bu sefer öyle olmayacak. ❤️Ama ben çok istikrarlıyım hakkımı yeme. İlk hamileliğinden beri hiç hamile kalmıyorum :KK70: :KK70:

Canım ya aklımdan geçti de demedim. Allah esirgesin. Bu sefer öyle olmayacak. ❤️Ama ben çok istikrarlıyım hakkımı yeme. İlk hamileliğinden beri hiç hamile kalmıyorum :KK70: :KK70:
O zaman senin dötünü keselim :bicak::KK70:

Kızlarr sonucum 240 😍😍🙏🏻 NAsı deger hadi yorum yapınn elim ayagım titriyo perşembe akşam gene vericem
Gelmiş güzel haber maşallah maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin imzan da hayırlı uğurlu olsun 🥰🥰🥰🥰🥰 kendine de minnoşuna da iyi bak bundan sonra hep güzellik hep mutluluk inşallah 😍😍

Kızlar aşılama için gidiyoruz dua edin bana 😍❤️
bir güzel haber de senden alıcaz bu ay bol bereketli bebişli bi ay olacak sıra sıra herkes çift çizgi göreceek hadi bakalım hayırlı olsun 🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍
Valla kuzum yakın bi arkadaşım yaptırdı aşılamayı kız 1 şişe 1.5 litrelik su bitirdi aşılamaya girmeden önce , profesöre gittiğimde sıra beklerken benden önceki bayana bol bol su iç daha çok sıkışık olman gerekiyor diye tembihliyordu hatta bayan bana sırasını verdi ben daha çok sıkışık değilim siz benden önce girin diye 🤷🏻‍♀️
Gerizekalı doktorum bana aşılamada hiç bişey dememişti üstelik ben aşılama öncesinde hemşirelere sorup tuvalete gitmiştim, siz siz olun aşılama öncesi en azından bnm gibi tuvalete gitmeyin, patlıcak kadar olmasa da mesane biraz dolu olsun 👍🏻👍🏻
İkinci de silik sabah kan vereceğim hala şoktayım 😍
Hay maşallah bu nediiir çok sevindim sabah koş kan vermeyee, Allahım çok şükür ne güzel haberler geliyor 🥰😍🥰

Ay uyuyamadım senin yüzünden 🤣🤣🤣🤣
Maşallah maşallah gözün aydın çok mutluyum şuan 🧡🧡🧡🧡🧡 sabah erken git ha ben uyandığımda sonuç çıkmış olsun 🤣🤣🤣
Emredersin komutanım kahvaltınıza yetiştireceğim komutanım 🤣🤣🤣🤣
Hadi yarın sabah ilk işin kan vermek olsun tedavi sürecin neydi acaba kaçıncı günün eğer tedavi günün varsa
Canım düşük doz femara kullandım,ama kontrole gitmedim çok umutsuz dipte olduğum bir aydı.Adet olunca tüpe başlıyorduk.şubat başında da hsg çektirmiştim,tek taraf tıkalı çıkmıştı canım çok sıkkındı
darısı başına 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️
Kuzum rüyam gerçek mi çıkıyor 😍😍😍😍
Canım inanamadım bu aydan umudum hiç yoktu inşallah gerçektir ve sağlıkla ilerler bu sefer yüzüm güler inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bu ay sana da bebişini getirsin hep dualarımdasın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️

X