Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
diyor tarihi değiştirip aynı testi gönderelim :KK70:
Enistede illegal çözüm çok 🤣
Bende adami ezberledim atikin😁
🤣
Harika haberler bunlar🎈🎈🎈🎈 hepinizin durumu sağlıkla sıhhatle ilerlesin ve ayağınıza taş değmesin ❣️❣️❣️
Amin canım benim darısı başınıza inşallah 🤲🏼😘
Benim de uzun olmuştu bu kez kısa olacak galiba. Eğer bana kullanmazsa istersen elimde yarım lucrin var kliniğe bırakırım senin için. Benim ağrım var ya 🤦‍♀️ arasam mı bilemedim
Seço 8 Mart'ta gideceğim polikliniğe sana bırakayım mi gonapeptyl leri
Kızlar şimdi ben yine olmayan çocuğa don biçeyim. Velev ki başladık, ikizlerim oldu. Sonra 3. çocuk istersem dondurulmuşları ikili dondurdukları için çözdürürken yine ikili mi çözülecek. Aman ben tek transfer isterim o zaman :KK70:2 ikize bakamam sonuçta :KK70:
🤣 Aynen canım benim tek transfer yapacaklar o zaman
Ben de lutinus aldım az önce ..zamanmış geçen hafta 160 a almıştım şimdi 188 olmuş fiyatı 😌
Ben zamlanmadan önce 2 kutu aldım 10. Haftaya kadar beni götürür 🥰 zaten nasipse sonra kullanmicam
Bende bir tüp bebek doktoruyla görüşsemde bir içim rahatlasa ya 😏🤷‍♀️
Sen gorusmustun ya 🤔
Ayy çok minnoş 😍
Doktora ne zaman gideceksin canım keseyi görmeye 😊
Canım cuma günü kısmetse çok heyecanlıyım 🥰
HSG cekildigi ay korunmakmi gerekiyormus kizceler 🥰
Canım radyasyon verildiği için öyle diyorlar bir de tüp bebek merkezleri HSG çekildiği ay şans yüksek olduğundan gebe kalma diye korunma veriyor yoksa nasıl para kazanacaklar 🤣 korunma rahatına bak

Canım radyasyon verildiği için öyle diyorlar bir de tüp bebek merkezleri HSG çekildiği ay şans yüksek olduğundan gebe kalma diye korunma veriyor yoksa nasıl para kazanacaklar 🤣 korunma rahatına bak
Daha oncekinde merkez korun fln demedii hicc
Dun korunmak.gerek.fln diyo😀
Esim komple anladii perhiz istemiyom diyo :KK70:

🤣

Ben zamlanmadan önce 2 kutu aldım 10. Haftaya kadar beni götürür 🥰 zaten nasipse sonra kullanmicam

Sen gorusmustun ya 🤔

Ayy çok minnoş 😍

Ayyy hadi inşallah güzel haberler alırsın 🤲💜

Sütlaç yaptımmm yedimmmm LaRisaCca LaRisaCca yumurtlama dönemi şifa olsun bebek olsun inşallah 😂😂🤲🏻🥰
Kız ben gebe kalmadan önce ha bire sütlaç yiyodum ya sen de ye 🤣
Neden sessiz buralar..
:ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala:
Seni bekliyorduk 🤭
Daha oncekinde merkez korun fln demedii hicc
Dun korunmak.gerek.fln diyo😀
Esim komple anladii perhiz istemiyom diyo :KK70:
Yok yok to be relax 🤣
HAYIR KUZUM GİDEMEDİM.. KİMYASAL OLUNCA BİR AY DAHA AYNI TEDAVİYİ DENEMEK İŞSTEDİK
AA ben devlette bı doktor var gibi birşeyler söylediğini hatta görüştüğünü hatırlıyorum 🤔 abi ne sallar olmuşum ya
kesinlikle buna inanıyorum izmirde ümit incebozda karar kıldım bakalım vesile olur inşallah :dua:
Nur ummm çok sevindim görüşme için randevu aldın mı canim
Ayyy hadi inşallah güzel haberler alırsın 🤲💜
İnşallah cero m inşallah 🤗🧡

🤣

Sen gorusmustun ya 🤔

Ayy çok minnoş 😍

Yeni eve duvar kağıdı seçtik fark ödedik. Enişte yasta :KK70:

X