Ovıtrelle 13.gün silik çizgi 🤯

akşam test yapacağım bakalım nereye doğru gidecek yön :)

Canım adet olldun mu
Kuzum gelemedim buralara bu hafta iş bir yandan yardım kampanyaları para toplama ucuz nerden alırız onun pesinde koşma Allah im yardımcıları olsun onlarla uğraştık
Ya bugün çamur gibi birsey geldi ilk defa böyle birsey yaşadım. Daha da gelen giden yok neden acaba kist mi oldum sen oldun mu. Bugündü batim

Yerleşme kanaması olabilir sabah gelmezse adetin test yap mutlaka haber ver bizede Rabbim inşallah bu hayırların karşısında sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ben dün oldum canım

Yerleşme kanaması olabilir sabah gelmezse adetin test yap mutlaka haber ver bizede Rabbim inşallah bu hayırların karşısında sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ben dün oldum canım
Ama negatifti kuzum döner mi ki bilemedim baya regl sancim var. Hepimize inşallah canim Amin hepimize nasip etsin inşallah canım ahhh olsa gelse bebisimizde sevsek bagrimiza bassak bu ay ikimizde birbirimize güzel haberler veririz inşallah. Reglinde değişik birsey yaşadın mı hiç

İnşallah canım ne güzel söyledin valla yaa inşallah Rabbim hakkımızda hayırlı olanı kolaylıkla nasip eder
Yok canım hatta Çarşamba olmam gerekiyordu olmadım ağrıdan kıvrandım ama dün test yaptım son kez negatifti adet söktürücü egzersiz yaptım 3 saat sonra söküldüm şuan geliyor yani soğan kürüne başladım inşallah hayırlısı olur

Amin canim insallah Rabbim en hayirli zamanda nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…