Ovitrelle 13. Gün pozitif mi iğne etkisi mi ??

Ben iğne vurulmadim canım doğal yola adete 6 gün var , bugün progesteron hormonu bakıldı 13.9 çıktı ne dmeek acaba bilgin var mi
Progesteron yumurtanin sağlıklı catladigini gösteriyor 8 üzeri olması sağlıklı çatlama demek benim de 21 çıkmıştı. Adetine daha 6 gün varsa çok çok erken hamilelik için bekle adet gününe 2 gün kala hcg baktır

Tamam , sizin 21 çıkmış ya kaçıncı gün yaptirmistibiz değeri , o ay hamilelik yakaladınız mi peki , benim 7si yumurtlama günüm du 17sinde istedi bunu bugün baktırdım işte 10 gün üstüne 13.9 çıktı sizin nasildi

Bu ay doktor istedi verdim ben de iğnenin 7. Günü flandi galiba doktor tarih verdi şu gün yaptır diye yaptırdım 21 çıktı işte İnşallah gebelik olmuştur artık

Merhaba, eylülün ortasında ovitrelle olup ay sonu gebeliğimi öğrenen biri olarak size 15. Günü bekleyin derim. Ben 15. Günü sabah 2 test yaptım ilki yok gibi silik 2.si belirgin silik çıktı ve kan testi verip pozitif olduğumu öğrendim
İğnenin etkisini genellikle max 12güne filan bitiyormuş demişti doktorum.
Darısı başınıza inşallaah güzel haberlerinizi bekliyorum sizin de

Reactions: geb
Gerçekten gözlerim doldu şu an
Benim bu gün 14gün iki gündür negatif resmen eşime bekleme boluna negatif dedim o da o kadar üzüldü ki yarın gidip kan veresem mi acab a

Ayy hayırlı olsun Benim de yarın 15 dün akşam hcg 6.98di inşallah ben de yarın pozitif görürüm. Kaç ile öğrendiniz hcg yi

Benim bu gün 14gün iki gündür negatif resmen eşime bekleme boluna negatif dedim o da o kadar üzüldü ki yarın gidip kan veresem mi acab a
Kan vermeyin bence hemen geç döllenmeler olabilir, o yüzden birkaç gün daha bekleyip test yapım. Progesteron kullanıyor musunuz iğneden sonra doktor verdi mi?

Benim de eşim çok heyecanlanıyor çok üzülüyor o üzülünce ben de daha çok üzülüyorum.. Rabbim bir an önce güldürsün bizim de yüzümüzü

Ayy hayırlı olsun Benim de yarın 15 dün akşam hcg 6.98di inşallah ben de yarın pozitif görürüm. Kaç ile öğrendiniz hcg yi
Benden size tavsiye sakın hcg işine girişmeyin kendinizi stresten mahvedersiniz tüm yaptıranlar gibi.
Ben yurtdışındayım 2 tip kan testi var biri pozitif ölçer diğeri hcg. Doktorum hcg yapmamıştı ilk. Aradan 1 hafta geçti rahimde kalınlaşma ama kese göremediğimiz için ve ben bu sitede herkes her 2 günde bir yaptırıp paylaştığı için gaza gelip zorla hcg yaptırtdım doktora 1243 çıkmıştı onda da zaten. Doktorum sırf beni rahatlatmak için yaptı neredeyse ve bi daha böyle düşüncelere kapılmamamı istedi. Bu haftada çok şükür keseyi gördük. son adet tarihim 4 eylül benim. 14’ünde iğne oldum, 29’unda da gebelik pozitif çıktı çok şükür Sürekli hcg yaptıranlar bildiğiniz stresten delirdiler ben de misler gibi rahat geçirdim bu süreci. Doktorunuza güvenip bu şekilde ilerleyin. :)) sizin test sonucunuza göre maşallah gebelik var gözüküyo zaten istiyorsanız 1 kere daha yaptırıp net kesinleştirin dediğim gibi sonrasında gelişti mi gelişmedi mi gibi daha da yaptırmayın. Ama tabi yine siz bilirsiniz. Çünkü herkesin zaten başka oluyo o rakamları döllenme yerleşmesine göre ve hatta oransal artışı bile herkesin farklı kimisinde 2 katı kimisinde %60 ve hatta belki bazen daha az. boşuna para verip boşuna kıyaslıyosunuz taze tecrübe ettiğim şeyler sizin de bilginiz olsun

Kan vermeyin bence hemen geç döllenmeler olabilir, o yüzden birkaç gün daha bekleyip test yapım. Progesteron kullanıyor musunuz iğneden sonra doktor verdi mi?
Duohaston verdi. Düzensiz regl olduğum için ne zaman olurum onu da bilmiyorum. Salı günü bitti duphaston. Ne zaman yapayım test. İleriyi görüp rahat durabilsek

Duohaston verdi. Düzensiz regl olduğum için ne zaman olurum onu da bilmiyorum. Salı günü bitti duphaston. Ne zaman yapayım test. İleriyi görüp rahat durabilsek
Benim periyodum düzenlidir hep, 2 tane çikolata kistim var sadece. son ay çatlamam olmamış ve foliküler kiste dönüştüğü için doktorum dupastona başlatıp periyodumu başlatmıştı ve kist gitmişti. Sonra ki ay hayatımda ilk defa femara ve ovitrelle denedim. Rabbime şükürler olsun oldu doktorum yine önlem amaçlı duphastona başlatmıştı iğne sonrası. Eğer gebelik negatif çıkarsa 2 hafta sonrsında adet olacağın zamana yakın bırakırsın periyod başlar demişti. Ama pozitifse devam edeceksin dedi. Hala devam ediyorum yeni kutu aldım bi süre devam edecekmişiz önlem amaçlı. Rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin, kim istiyosa ellerini açıp dua ediyosa rahmini şifalandırsın ve bebiş ile taçlandırsın inşallah

Bence duphastonunuza devam edin doktorunuza sorun derim bittiyse. Çünkü duphaston bıraktıktan 4-5 gün sonra periyod başlıyor otomatik. Doktorunuz atlamamıştır umarım bunu. Ve testi de 15 günden sonra denemeye başlayın.

Maşallah amin aminnn tüm anne olmak isteyenler ve hamile olanlar sağlıkla alsın kucağına hep dua ediyorum.
Evet doktor 10 gün için eğer hamile kalırsan bebek bununla tununue kalmazsan regl olursun o yüzden bırak dedi devam mi etmeliyim kafam karıştı ben pazartesine kadar bekleyeceğim 18 günüm olacak ya regl olurum olmazsam da kan veririm allahım nolur olsun hayırlı şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…