Ovitrelle 13. Gün pozitif mi iğne etkisi mi ??

Evet daha önce de düşük değerle başladı düşük yaptım çok korkuyorum o yüzden aynı şey tekrar başıma gelmez İnşallah
İnşallah gelmez güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun benim bu ay yani dün ve özellikle bugün anormal derecede midem bulanıyor normal mi acaba , bir de sağ kasığımda hafif hafif batmalar oluyor ara ara devamlı değil

İnşallah.. benim öncekinde sol kasığımda sürekli batma olurdu gece uykumdan bile uyandırırdı şimdi de rahmimde batma var bildiğin eğilip kalkarken sanki bir şey batıyor ilk kıyafetimden mi demiştim baktım yok içten oluyor. Ama ikisinde de belim ve bacaklarım çok çok kötü ağrıyor normalde ben adet olacağım zaman bel ve bacak ağrım olmaz ama aşırı karın ağrısı olur şimdi karın ağrısı hiç yok ama belim ve bacaklarim kırılıyor gibi. Mide bulantısı hiç yaşamadım diğeri nerdeyse 6 haftalik oluyordu ki düştü onda da mide bulantısı olmamıştı bende

Benim de goguslerin hafiften hassaslasmaya başladı bugün bide gece gündüz yoğun mide bulantısı var , normalde mide bulantısı olmaz bende ve sağ kasigimda batma oluyor arada ama en belirgin mide bulantısı acaba diyorum hormonlae yükseliyor da ondan mı mide bulantısı oluyor bilemedim az kaldı adetime de anlarız ,bu sabah ilk idrarla kaset test yaptım onda silik bir şekilde çıktı netleşmedi çok o yüzden çekmedim

Benim sadece bir tane testim kalmıştı o da prodoctor yaptım tek çizgi çıktı

Hadi ya olsun üzülme bir sonraki ay belki senin ayın olur belki stres üzüntü zaten engelliyor
Stres yapmamak ne mümkün.. Doktoru aradım iğne etkisi bu kadar sürer mi dedim büyük ihtimal değildir erken kan vermişsin 15. Gün de adet gelmezse 16. Gün kan verilir bekle yarin da olmazsan diğer gün kan ver dediler bakalım hayırlısı olur inşallah

Evet tekrar verirsin bende erken verdim çıkmayabilir de bakalım

beta 0 çıkmış canım suanlik yok gözüküyor daha adetime var adet gecikmesinde bakcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…