Ovitrelle 13. Gün pozitif mi iğne etkisi mi ??

Aminn yani inanın bilmiyorum düzensiz dediniz sizinkini pcos var mı o bambaşka bi durummuş doktorlar da ona göre yön çiziyodur sanırım. Siz yine danışın doktorunuz gerek yok bu şekilde ileryeceğiz diyorsa o doğrudur zaten.
İnşallah beklediğiniz güzel haberleriniz vardır inşallahhh

Amin aminnn gecemi güzelleştirdiniz U udum yok daha test yapmam demiştim ama regl olana kadar devam edeceği

Hayırlı olsun hamileliğiniz benim de inşaallah pozitiftir ama değil galiba . O delirenlerden biri de ben olacm az kaldı evde test yapıyorum negatif çıkıyor büyük ihtimal değilim o gün kanda çıkan iğne etkisiydi ama adet de olmadım bugün 15. Gün akşama kadar beklycem adet olmazsam kan vercm tekrar iki üç gündür bu stres beni mahvetti resmen hamile miyim değil miyim.. ben daha önce bir düşük yaptım hcg ye 2 gunde bir baktiracaksin dediler iki üç kez baktırdım baktim %60 tan fazla yükseliyor kollarımı deldirmeye hic gerek yok diyip gitmedim bir daha 10 gün sonra lekelenme oldu gitmedim kanama başlayınca koştum hcg yaptilar düşük yapiyorsun sen niye takip etmedin en azından ilac flan verirdk dediler o biraz travma oldu bende o yüzden bir daha hamile kalırsam hcg takip edcem delirmek pahasına

Adet oldum ben demek ki 13. Gün iğne etkisi devam edebiliyormus boşu boşuna heveslendim streslendim.. gelecek ay ara verip diğer ay aşılama yaptrcm ben. senin inşallah hamileliktir
Hayırlısı olsun canım üzülme bir sonraki ay belki senin ayın olur ,hayırlısıyla inşallah güzel haber alırım beklemeye devam benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…