Ovitrella sonrası 14. Gün

umuthepvar34

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2022
11
13
33
Merhaba ilk defa bir foruma yazıyorum burda okuduğum sayısız yorumdan sonra bir umut olsun diye adetimin 3 günü menapur iğne ve letrol tablet başladı doktorum 5 gün sonra tabletim bitti. 7 gün iğnelerim sonrası kontrolümde ovitrella iğne yanlız ben iki tane vuruldum göbeğimden sağ ve sol olmak üzere 27 aralıkta doktorum 27 aralık 29 30 ve sonrasında gün aşırı ilişki önerdi. Tabi sonrası başladım forumlardan deliler gibi okumaya. 12 ocak kontrolümdü ama zaman geçmek bilmedi 11 ci gün idrar testi yaptım hiç birşey yoktu yıkıldım, ağladım. Dedim bir daha kullanmıcam ilaç akışına bıraktım. Bu arada kasık ve bel ağrım başladı adet oluyorum dedim 13 gün elimdeki test bitsin diye tekrar yaptım ama umutsuz bir dakika sonra hayalet çizgi içim kıpır kıpır sabahı zor ettim, hastanede çalışıyorum bu arada hemşireyim ama ertesi günde tuttum kendimi saat 4 gibi tekrar idrar testi daha yoğun bir çizgi. Hemen gittim kan testi verdim bthcg 173 yarın sabah kontrolüm var umarım denk gelirsiniz umarım umut olur hepinize. Rabbim isteyen herkese nasit etsin

Eklentiler

• 9D6AB9C9-A092-43C3-BEEC-F6F83F490394.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 98
Merhabalar
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende 10 ocakta çatlatma iğnesi oldum ilk günler hafif karın ağrılarım oldu ama en çok igneden sonra 7 ve 8 gün arttı ağrım şiddetli alt karın ağrısı bel ağrısı ve karında şişlik benzer durumlar yaşadın mı acaba şuan da adet olacakmış gibi ağrılarım var ilk ignem çok fazla bilgim yok bu konuda tecrübesi olanlar dönüş yaparsa çok sevinirim.

Amin inşallah rabbim hepimizin kucağına almayı nasip etsin. Bir hafta sonra bende çok fazla ağrı çekmiştim adet oluyorum sanmıştım. Bel ağrısı şişkinlik ve gaz çok fazlaydı benimde ilk iğnemdi. Şuan gebeliğim ikiz ikincisi için doktor çok umutlu konuşmadı ama hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun

Eklentiler

• 6D5927B9-D2B1-4677-BB12-D3CA6382BDB3.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 100
Gözün aydın canım umarım bebislerinin ikisini de sağlıkla kucağına alırsın Allah büyük darısı tüm evlat bekleyenlerin başına sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin Allah'ım herkese bizlere de. Bende 22 ocakta kan testi yaptıracağım ama hiç ümidim yok sende lekelenme falan oldu mu bende olmadı..

Hayır bendede hiç olmamıştı, ümitsiz olma biliyorum çok zor o süreç ama rabbim büyük inşallah sende pazartesi alıcaksın müjdeli haberi

Bende bekliyorum neler olacak.Gerçekten bir ümit oluyor böyle güzel sonuçlar inşallah banada nasip olur.Peki idrara sık çıkma şikayetleriniz oldu mu?

Merhaba canım senin kaçıncı gün?
Seninde ilk iğnen galiba benim gibi bende çok ümitli değilim belirtilerimin hepsi psikolojik gibi geliyo sürekli tek çizgi gördüğüm içinBana sadece adetin gecikirse gel demişti ama yumurtlama olayı erken olduğu için ne zaman adet olacağımı kestiremiyorum normalde 35 günde bir oluyorum.

Evet canım benimde ilk iğnemdi ve igne de sebep oluyor belirtilere bence hormon veriyorlar ya bende de bir sürü belirti oldu.

Merhaba, umarım bebeklerini sağlıkla kucağına almak nasip olur Bende femara ve ovitrelle kullandım bugün 4.günüm ve çok stresliyim. Biraz doktor kontrollerinden bahseder misin? Mesela ilk kontrolde sadece Beta mı bakıldı yoksa ultrason da var mıydı, keseyi ve bebeklerini ne zaman görebildin?

İlk betayı ben kendim baktırdım doktor kontrolümden önce 173, dü iki gün sonra doktor kontrolümde 320 ve iki gün sonra 850 di ve adetime yaklaşık 1 hafta vardı. Bu kadar yüksek değerlere rağmen sağlıkcıyım birde hiç ikiz olduğu aklıma gelmedi. İlk betamdan 1 hafta sonra usg baktı doktorum orda gördü ikiz olduklarını çok şükür ikisinin de kalp atışı oluştu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda

Merhaba öncelikle bebeklerinizi sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Benim bi sorum olacak neden iki tane catlatma iğnesi yaptırdınız biri sağdan biri soldan yazmışsınız merak ettim ??

Merhaba öncelikle bebeklerinizi sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Benim bi sorum olacak neden iki tane catlatma iğnesi yaptırdınız biri sağdan biri soldan yazmışsınız merak ettim ??
Sebebini tam bilmiyorum ama doktorum sanırım büyüyen yumurtaların kiste dönüşme ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak istedi.

Hımm benim de bu ay 2. Catlatma iğnem oldu eğer tutmazsa 1 kez daha deneyip aşılama düşünüyoruz. Sorma sebebim de acaba tutma ihtimali daha mi yüksek diye öyle bir durum varsa bizde 2 yaptıralım mi ki ?? Bilemedim..

Teşekkür ederim, inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur

Ay maşallah cok sevindim biri için umutsuz olduğunu görünce üzülmüştüm. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin minnoslari

Bende ilk defa ovitrella iğne kullandım ilk bi hafta kasık ve bel ağrısı öldürdü beni karnım sürekli şişti çok idrara çıkma vardı ama gün geçtikçe belirtiler azalıyor sanki hafif kasık ağrısı var ama soğuk aldım gibi hissediyorum hiç umudum yok bugün 11. Gün günler hiç geçmedi pazartesiyi bekliyorum

Tebrik ederim sağlıkla gelsin güzel minikler inşallah benim de hayalim ikizlerrrr inşallah bana da nasip olur ya ben de bu ay ilk kez klomen ovitrelle kullandım ben de iki adet iğne vuruldum sağ ve soldan, yumurtalar 16mm ve 25 mm di yanlış hatırlamıyosam, siiznkilerin boyutu nasıldı hatırlıyor musunuz? Bir de hiç belirtiniz olmuş muydu benim iğne 7. Günü sanki sık idrar gelmeye başladı pskolojik mi bilmiyorum ki çok gaz var bi de arada hafif batmalar oluyor rahime İğne etkisidir belki de bilemiyorum inşallah bebişler vardır dua edin bana daa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…