Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Bence sende hamilesin kuzum kan ver bence

Benim değerim 72 iken böyle ciktimisti 11. Günde seninki daha belirgin maşallah D Dgnmasal
Eki Görüntüle 3185564
Dimi şimdi sen atınca bende onu fark ettim inşallah yarın ola hayrola erken de var erkeni de akşam yapacağım atacağım sizegüzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım gebeliklitir etkisi değildir biraz üzgündüm yazamadım akşam detaylı konuşuruz

İnşallah canım hayırlısı neyse o olsun

merhabalar,

5 gun klomen kullandim sabah akşam. klomen bittikden 5 gun sonra tekrar doktora gittim. yumurtalarima bakti 1 tanesi 18 mm olmus oburleri küçükmüş ovitrelle teklif etti bende bu ilk ay oldugu icin deneyim dedim. bugun eczaneden alip vurulcam. biraz tirsiyorum cunku kendime daha hic igne vurmadim. fakat aklimdaki soru doktor igne yazabilirkm dedi ama onsuzda olur dedi catlatma ignesi vurulunca yumurta nezaman catlar ? bide ovulasyon testi ille takip edebilirmiyiz yada igneden dolayi yanlış mi gösterir

Canım benim inşallah yanılmıyoruz ama gebesin inşallah bana dediklerini hatırla kendi gönlüne de dinlet onları. İğne etkisi kalmadı negatife düştün . Yükseliyor olacak inşallah
Canım kan testi yaptım 216 çıktı ama gebe değilsin dediler
yabancı ülkede yaşıyormuşsunuz sanırım , çok saçma geldi bana . Benim değerim de 211 çıktı bende mi değilim yani. Üzülme lütfen sen kendine dikkat et , iki gün sonra tekrarla
Hayırlısı cnm bakalim moralim 0 o yüzden ne yazacağımı bile bilmiyorum
Canım seni anlıyorum , ama herşeyin hayırlısı inşallah olacak , Allahım hayırla sana da nasip eder.

Cuma günü adetim 2 gün geçmişken beta hcg=211 di ,
Bugün tekrar baktırdım yani 5. Gündeyim
865 çıktı yükseliş biraz fazlamı sizce de .? 4 katı olmuş

Cuma günü adetim 2 gün geçmişken beta hcg=211 di ,
Bugün tekrar baktırdım yani 5. Gündeyim
865 çıktı yükseliş biraz fazlamı sizce de .? 4 katı olmuş
Kızllar acil yardım bende ovitrelle vuruldum bugün vuruldugum günle beraber 5.günüm ve test yaptım aşırı aşırı silik çizgi çıktı anlam veremedim yani çekmeye çalıştım ama çok silik neden acava

Kizlar merhaba sürekli sag tarafımda anı batmalar oluyor bu normal mi bu arada yumurtalarım sag taraftaydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…