Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Böyle yaparak insanları daha çok strese sokuyorlar ben şuan çok mutsuzum hiç birsey yapasım yok öyle ki karnım bile ayırmaya başladı üzüntüden
Sen bir sakin ol bence hamilelik var onların dediğini bosver test yP... dunkuyle bugünkü testin koyuluguna bak daha da koyulduysa hamilelik vardir

Bencede doğru demis. TMam herksin bünyesi farkli herkes hemen atamayabilir igne etkisini ama deger çok yüksek ve regl geçmiş durumda
Bencede yüksek bir değer hani 15 çıksaydı 25 çıksaydı 80 bile çıksaydı derdim tamam iğne etkisi olabilir ama 216 az bir değer değil bence

Hatta gider gitmez eve ilişkiye girin demisti
Anladm cnm bilemicem ama bence gebelik var ben ignejin 12. Ve 13. Gunu fakrli marka erken gebelik yaptim. Ve o zaman adetimw 6 ve 5 gun kalmisti pozitif cikti... ertesi gun ve 5 gun kaldiginda ve bu ana kadar yaptim kaset testler hep negatif cikti

Anladm cnm bilemicem ama bence gebelik var ben ignejin 12. Ve 13. Gunu fakrli marka erken gebelik yaptim. Ve o zaman adetimw 6 ve 5 gun kalmisti pozitif cikti... ertesi gun ve 5 gun kaldiginda ve bu ana kadar yaptim kaset testler hep negatif cikti
Gerçekten mi ya ay sen öyle diyince benimde öyle olmasin mi suan çok korktum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…