Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

23 aralık 10:10 da iğnemi oldum hala sancılar geliyor ama olsun sancısı bile tatlı İnşallah isteyen herkes bebiş sahibi olur

23 aralık 10:10 da iğnemi oldum hala sancılar geliyor ama olsun sancısı bile tatlı İnşallah isteyen herkes bebiş sahibi olur
Merhaba hoşgeldinoh çok güzel benden bir gün sonra oldun dememk ki bugün iğne harici 3. Günün hayırla uğurla olsun inşallahekliyorum senide

Hariç sayıyorum kuzum ben sonuçta ertesi gün 24 saat tamamlanıyo diye düşünüyorum sen nasıl sayıyosun
Bende hariç sayıyorum canım o günü baz almıyorum işte bugün 4 gün bitti sayılır bol bol dinlenmeye çalışıyorum strese girdim biraz

Benim de alt karna sızı gibi geliyor böyle umutlaniyorum sonra yine karamsarlığa düşüyorum yine olmadı gibi geliyor kötü hissediyorum kendimi

Bende hariç sayıyorum canım o günü baz almıyorum işte bugün 4 gün bitti sayılır bol bol dinlenmeye çalışıyorum strese girdim biraz
Hiç strese girme canım bak bende hiçbir belirti olmadığı halde (bu ayda olmayacağını düşünüyorum) senin kadar stres yapmadım sonuçta herşey allahtan öyle değilmi bak belkide olma aşamasında şuan ve senin yaptığın stres ne kadar kötü etkileyecek bu durumu, o yüzden kendine bunu yapma

Çok doğru diyosun canım haklısın vallahi yapmıycam söz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…