Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ne göğüs ağrısı ne kasık ne başka birşey. 0 belirti. İlk iğnede baya hissetmiştim gerçi o zamanda yumurta çatlamamış kistleşmişti, anlamadım bu işten birşey
Ben de bu sefer çok kasık ağrısı bacağa vuran alt kalçadan sol kasığım ve göğüsüm de sızı test yaptım kıpkırmızı oldu gçeen ay bu kadar bile kırmızı değildi anlamadım bende valla yarın doktor kontrolüm var çatlamış mı çatlamamış mı anlarım:)

Bence çatlamıştır bu kadar belirtiye

Hayırlıysa nasip olsun kuzum ben hep öyle dua ediyorum
Aminnnn inşallah habersar et mutlaka hergün seninlr aynı ilerliyoruz çünkü:) çift sayı uğur getirir belki ayın 22si benim yumurta 22mm testte görmek istediğimiz çift çizgi ay inşallah evrene güzel msjlar gönderelim uğur getirsin inşallah

Tamam canım haberdar ederim

O stres hepsinden beter ben sevinemedim bile igne etkisi mindiye ikinci kandan sonra oh çektim bugün 3. Kanı verdim bakalım doktorum da yurtdışındaymis nolcak bilmiyorum
E nabıza düşer sonuç ordan bakarsın. Kan testi benim yaşadığım yerde ertesi gün çıkıyor o yüzden o da sıkıntı

Aaa bana da ondan vermiş eczacı galiba hiç kullanmadım ben bunu 1 tanede erken aldım

Eklentiler

• E06DB41E-35B4-446F-A62A-A358D4679075.jpeg
    218,2 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…