Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Bende korundum yaaaa ama sonra bir cümle duymuştum onu duyunca bıraktım 'Sen şimdi korunuyorsun fakat neyden korunuyosun olucağını biliyormusun ki korunuyorsun?' Bu cümle dank ettirdi bana ergenliğimden beri pcosum vardı ama bu kadar zorlancağımı bilmiyodum
İlk aylar canım cicim ayları ya mutlusun herşey toz pembe görünüyor gözüne her istediğini yapıyorsun kocanla sinir yok stres yok hormonlar yerli yerinde ne güzel hamile kalınıyor ama bı ertele sonra doktor doktor gez her negatifte üzül sonra bide saatli ilişkiler çıktı e insan strese giriyor test başında bekliyoruz sonra kafamı vuruyorum keşke akışına biraksaydim 😒

Bende çektiricem eğer olmazsa verdikleri ilaç çekerken hamile kalma şansını arttırıyomuş eşimde spermiogram verecek direk çektirirm olursam allah korusun gerek kalmasın da. Z Zeyneptc bende anestezili çektirmeyi düşünüyorum:KK43:
Çok rahat oluyor anestezili hiç hissetmiyorsun bişey sadece uyandıktan sonra kanaman oluyor biraz

İlk aylar canım cicim ayları ya mutlusun herşey toz pembe görünüyor gözüne her istediğini yapıyorsun kocanla sinir yok stres yok hormonlar yerli yerinde ne güzel hamile kalınıyor ama bı ertele sonra doktor doktor gez her negatifte üzül sonra bide saatli ilişkiler çıktı e insan strese giriyor test başında bekliyoruz sonra kafamı vuruyorum keşke akışına biraksaydim 😒
Çok doğru yazmışsın canım aynen öyle valla❤️

Bende çektiricem eğer olmazsa verdikleri ilaç çekerken hamile kalma şansını arttırıyomuş eşimde spermiogram verecek direk çektirirm olursam allah korusun gerek kalmasın da. Z Zeyneptc bende anestezili çektirmeyi düşünüyorum:KK43:
Anestezisiz düşünüyorum ya ben de acıya dayanmam gerek yoksa işimiz zor

Ya bi de benim adet sancısı gibi sancım oluyor uzun süreli devam eden değil ara ara kısa kısa sürüyor

Belki hamileleiktir 😁 ya ben anlamıyorum vücudumu neden acaba çok hap içiyoruz hormon yiyoruz diye vücudumu pek dinlemiyorum
Ya ben adet mi olacam acaba diyorum o sancıyı hamileliğe yormuyorum. alacam bugün test yaparım heralde gün içinde. Negatifse de derim negatif adetimi beklerim 🤷🏼‍♀️

X