Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ben iğne etkisi yasamayanlardanim dün gün boyunca bel ağrısı yaşadım öyle böyle değil yani ama biranda kesildi bakalım bundan sonra nolcak

Kaç kez ilişkiye girdin sen canım eşimin mesleğinden dolayı bizim 3 kez oldu 10. Gundeyim bundan sonraki ilişkilerin de faydası olur mu acaba
Valla benim dün çatlama günümdü saatimi hesapladık düşün sabaha karşı 6:30 ta uyandık ilişki oldu uyuduk uyandım yine oldu eve gelecek yine bugün saat aşırı bi kaç kez denemeyi düşünüyorum sonra yarın gün aşırı yapın dedi doktorum ben geçen iğnemde tek ilişki olmuştu

Tek ilişki dediğinde 36 saat sonramı peki

Bence her ilişki şansı daha çok arttırıyo çünkü yumurtamızın kaç saat canlı kaldığını eşimizin spermin kaç saat canlı yaşadığını bilmiyoruz allah büyük rabbim bu ay elimizi geri çevirmesin

Günde 3 ilişki mi

Tek ilişki dediğinde 36 saat sonramı peki
Günde 3 ilişki mi
Valla geçen ay iğnemede tek ilşki olmuştu oda hafta içine denk gelmişti eşim işteydi öatladığını hissettim akşamına olmuştu sonra ertesi günde oldu.Ama bu 2. İğnemde alarmımı kurdum 5;30 gibi oluyodu çatlama ben 6:30 olarak baz aldım kalktık sona uyanınca evet valla tek ilişki ile şansa bırakmıycağım bu ay.

Yok zaten tek ilişkiye güven olmaz ben 3 e bile güvenmiyorum bundan sonrakilerinde faydası olacağını düşünmüyorum bilmiyorum yaşayan var mı bu durumu

Günde 3 ilişki mi
Doktorum bana regl olmadan bir ilişki öneriyo regl dönemime giriyorum sonra periz yapıyoruz regl bitti gün bir ilişki sadece sonra femara başlıyorum 4 gün sonra bir ilişki diyor sonrasında çatlatma iğnesi 36 saat sonrası,ondan sonra da hergün veya gün aşırı mutlaka dedi doktorum bu sefer hatta özellikle cuma akşamı değil dedi cumayı cumartesiye bağlayan sabaha karşı dedi

Yok zaten tek ilişkiye güven olmaz ben 3 e bile güvenmiyorum bundan sonrakilerinde faydası olacağını düşünmüyorum bilmiyorum yaşayan var mı bu durumu
Var canım geç döllenme oluyor işte mutlaka oluyor ben regl takip takvimime bakıyorum bugüne kadar doğurganlık gçsteriyor

Ayy ne hesaplamalı işler yaa çok canımı sıkıyor bu bir zorunlukla ilişkiye girince kasiliyorum bide arkadaşlardan kazayla hamile kaldım laflarını duyunca bu kadar planlarımıza acıyorum

Ama tabi bende pcos olduğu için yumurtam çatlamıyo iğneyle bu sabaha denk geliyo umarım olur bu ay lütfen dua edin lütfen yoksa hsg eşim spermiogram verecek 6 aydır uğraşıyorum şuan çok duygusallaştım ağlıyorum bilmiyorum ya olmazsa diye çok gerildim bugün

Ayy ne hesaplamalı işler yaa çok canımı sıkıyor bu bir zorunlukla ilişkiye girince kasiliyorum bide arkadaşlardan kazayla hamile kaldım laflarını duyunca bu kadar planlarımıza acıyorum
Ya orası öyle ama elinle arandaki bağa göre de değişiyor bize bugün iyi geldi ilk defa böyle hesaplayarak uyandık ama şimdi o gitti ben kendimi bi çökük hissettim ağlıyorum

Aynı durumdayım birde şu hsg derdi var

Ya orası öyle ama elinle arandaki bağa göre de değişiyor bize bugün iyi geldi ilk defa böyle hesaplayarak uyandık ama şimdi o gitti ben kendimi bi çökük hissettim ağlıyorum
Rabbim çabalarımızı boşa cikarmasin inşallah moralimizi yüksek tutalım ya

Evet yaşım 31 korkuyorum yani bazen 6 aydır ilaç içiyorum o kadar yollar gidip geliyorum yağmur çamur dinlemeden çok yıprandığımı hissediyorum bazen manevi olarak
Ben ilk defa ilaçla başladım birde ben normal hayatımda ilaç kullanmayan biriyim folikasit bile içmiyorum dün o bel ağrısını yaşayınca olmazsa bir daha denemicem dedim ama bilmiyorum şuan

Ben ilk defa ilaçla başladım birde ben normal hayatımda ilaç kullanmayan biriyim folikasit bile içmiyorum dün o bel ağrısını yaşayınca olmazsa bir daha denemicem dedim ama bilmiyorum şuan
Benim femera kullanıyorum 3 aydır bu ayda tutmazsa zaten aşılamaya geçilcek bana femera 3 ay kullandırılıyor sadecesen bide benim ayşardır halimi görsen artık eşim heryerin ağrıyo diyo sırasıyla
Femera yumurta geliştirmek için sonra ovitrella iğne sonra çatladıktan sonra yani estroferm başlıyorum o bitiyo progestron

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…