Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Dgnmasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.857
778
33
Butimarr Butimarr 11 Aralık:anneadayı::nazar::KK200:
DilekHanim DilekHanim 14 Aralık:KK12:
L lilith00 15 Aralık:KK12:
M Mrv135 16 Aralık:dua:
Girlkiz Girlkiz 16 Aralık:KK12:
S Sevdmsn 19 Aralık:dua:
D Dgnmasal 22 Aralık:anneadayı::nazar::KK200:
G GizAk 22 Aralık:dua:
D Denz67543456 22 Aralık:dua:
K kbrab 23 aralık:dua:
Z Zeyneptc 26 Aralık:dua:
Herkese merhaba🌸6 aydır çocuk için uğraşıp son 4 ayımda ise ilaçlarla tedavi görüyorum evet Ben de pcos ile mücadele edenlerdenim artık bu forumun klasikleşmiş kadınlar yaygın başa belası olan😅Ben ilk iğnemi kasım ayın da oldum fakat negatif sonuçlandı,22 aralık perşembe günü sol da olan tek olan 22mm yumurtam ile 17:30 ta iğnemi vuruldum🐣pazar günü ise estrofeme başlayacağım umudum ocak ayında pozitif görmek şafak sayar gibi gün sayacağım umarım bu ay pozitif sonuçlanır.Çift sayılarda vardır bir hayır diyenlerdenim umarım herkesin duaları kabul olur çift çift çizgiler görürler rabbim herkesin duasını kabul etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın❤️

Son düzenleme:
Herkese merhaba🌸6 aydır çocuk için uğraşıp son 4 ayımda ise ilaçlarla tedavi görüyorum evet Ben de pcos ile mücadele edenlerdenim artık bu forumun klasikleşmiş kadınlar yaygın başa belası olan😅Ben ilk iğnemi kasım ayın da oldum fakat negatif sonuçlandı,22 aralık perşembe günü sol da olan tek olan 22mm yumurtam ile 17:30 ta iğnemi vuruldum🐣pazar günü ise estrofeme başlayacağım umudum ocak ayında pozitif görmek şafak sayar gibi gün sayacağım umarım bu ay pozitif sonuçlanır.Çift sayılarda vardır bir hayır diyenlerdenim umarım herkesin duaları kabul olur çift çift çizgiler görürler rabbim herkesin duasını kabul etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın❤️
Amin canım 🥰

Aminn 🙏

İlkinde kaç yumurtan oluştu

Butimarr Butimarr Girlkiz Girlkiz G GizAk DilekHanim DilekHanim kızlar direk buraya paylaşım günlerinizi en çıtır iğne olanlarız bu ay❤️🥰umarım daha çok kişi gelir ve zonuçlarını gösterir ayrı ayrı konularda dağılıyo birbirimize destek verelim başı en önde Butimarr Butimarr çekiyor en yeni 🤰oldu🧿 ocak hepimize uğurlu gelsin iğnemin 8. saatinden selamlar gelde geçsin 11 gün😅

Benim iğne perşembe akşam 17:30 ta vuruldu 36. saat sabah 5 i gösteriyo doktor da özellikle sabaha karşı dedi alarm mı kurucam😂ay valla saat gün dakika hesaplamaktan imanım gevredi aylardır eşim yakında delirmezse iyidir🥳😂saatin tam öyle mi yapayım sizce kızlar

Butimarr Butimarr Girlkiz Girlkiz G GizAk DilekHanim DilekHanim kızlar direk buraya paylaşım günlerinizi en çıtır iğne olanlarız bu ay❤️🥰umarım daha çok kişi gelir ve zonuçlarını gösterir ayrı ayrı konularda dağılıyo birbirimize destek verelim başı en önde Butimarr Butimarr çekiyor en yeni 🤰oldu🧿 ocak hepimize uğurlu gelsin iğnemin 8. saatinden selamlar gelde geçsin 11 gün😅
Ay Allah seni heycana sokuyorsunuz beni hemen test yapasim geliyor siteye girince 🙄

Benim iğne perşembe akşam 17:30 ta vuruldu 36. saat sabah 5 i gösteriyo doktor da özellikle sabaha karşı dedi alarm mı kurucam😂ay valla saat gün dakika hesaplamaktan imanım gevredi aylardır eşim yakında delirmezse iyidir🥳😂saatin tam öyle mi yapayım sizce kızlar
İnsan böyle takvime göre ilişki saati falan olunca hiç kipirdiyasi gelmiyor valla ya banada gün aşırı dedi biz kafamıza göre saat falan düşünmeden yapıyoruz olcak oldumu olur canım o eminimki

g Butimarr Butimarr Girlkiz Girlkiz G GizAk DilekHanim DilekHanim kızlar direk buraya paylaşım günlerinizi en çıtır iğne olanlarız bu ay❤️🥰umarım daha çok kişi gelir ve zonuçlarını gösterir ayrı ayrı konularda dağılıyo birbirimize destek verelim başı en önde Butimarr Butimarr çekiyor en yeni 🤰oldu🧿 ocak hepimize uğurlu gelsin iğnemin 8. saatinden selamlar gelde geçsin 11 gün😅
Hala neyin içindeyim idrak edemiyorum ya🤭 rabbim dileyen isteyen herkesin sesini duy ❤️ insallah benim bebgim de benimledir🤲

Bende bir saat Oynamıştı canım ya ana sen bilirsin gerekirse alarm kurcaksin 😂

X