Ovitralle 11. Gün

Yükselebiliiiiir bir rakam bu 😍 iğne etkisi değil o bebişim 7-9 gün arası etkisini yitiriyor. Umarım bebeğin seninledir ❤️🌸
İnşallah canımmm biraz erken davrandım farkındayım ama hastanede çalışıyorum. Beta hcg testini ben çalışıyorum. Herkese çalışıyorken kendime de bakmadan geçemedim 😀😀

İnşallah canımmm biraz erken davrandım farkındayım ama hastanede çalışıyorum. Beta hcg testini ben çalışıyorum. Herkese çalışıyorken kendime de bakmadan geçemedim 😀😀
Güzel sonuçlar alman dileğiyle canım . İğne etkisi hakkında bilgim yok bende çok merak ediyorum silik çıkan testim var çünkü 13. Günü yaptım silik oldu iğne etkisi diye düşündüm bende

Yaaa hahaha evet yazıyorum sürekli yapmıyorum yapmıyorum diyeee 😂😂 ama böyle haberleri de takip ediyorum sizlerin güzel haberlerini merak ediyorum 🫠 valla bugün iş çıkışı markete uğramam gerekiyordu, az ileride de eczane vardı şöyle bi bakıştık eczaneyle. Neyseee dedim kızım alma alma hayır almıyorsun sakın dedim 😂😂 eve geçtim 🫠🫠🫠
Biz çok yakın zamanlarda iğne olduk ve sürekli konu açıp duruyoruz ya da çatlatma iğnesi konularına kesin yorum yapıyoruz o yüzden az çok isimleri biliyorum heheh 😀 bak ben 9. Gün test yaptım silik çizgi çıktı. 10. Gün yaptım çizg neredeyse çok aşırı az çıktı. Bugün de kan testi yaptım 3 çıktı sonucum

Bence 13. Gün kesinlikle geçmiştir iğne etkisi
Bazı kadınlar yazıyo 14 15 16 hatta diyolar bende o kadar olacağını düşünmüyorum ya ikinci çizgi gölge belirdi sonradan yavaş yavaş çok hafifi pembemsi oldu o kadar sadece öyle yazılar okuyunca bende iğne etkisidir o zaman dedim ama inşallah değildir

Biz çok yakın zamanlarda iğne olduk ve sürekli konu açıp duruyoruz ya da çatlatma iğnesi konularına kesin yorum yapıyoruz o yüzden az çok isimleri biliyorum heheh 😀 bak ben 9. Gün test yaptım silik çizgi çıktı. 10. Gün yaptım çizg neredeyse çok aşırı az çıktı. Bugün de kan testi yaptım 3 çıktı sonucum
Canım bat ne zaman peki

Bazı kadınlar yazıyo 14 15 16 hatta diyolar bende o kadar olacağını düşünmüyorum ya ikinci çizgi gölge belirdi sonradan yavaş yavaş çok hafifi pembemsi oldu o kadar sadece öyle yazılar okuyunca bende iğne etkisidir o zaman dedim ama inşallah değildir
İkinci çizgi bugün mü belirdi ? Yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap bak bakalım çizgi koyulaşmış mı yoksa daha mı silikleşmiş. Ona göre iğne etkisi olup olmadığını anlarız yarın bence her şey netleşir

İkinci çizgi bugün mü belirdi ? Yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap bak bakalım çizgi koyulaşmış mı yoksa daha mı silikleşmiş. Ona göre iğne etkisi olup olmadığını anlarız yarın bence her şey netleşir
Sabah kan verdim sonucum halen çıkmadı ama sabahtan belli e nabızdayım çıkamıyorum 😂

Kanı nerede verdin ? Bazen bazı hastanelerin kendi sistemleri var sonuç oraya düşüyor. E nabıza düşmemiş oluyor 😀
Ben tedaviyi özel klinikde görüyorum kanı sağlık ocağında verdim ama doktor dedi sabah alırsın sonucunu normalde öğleden sonra çıkması gerekiyor ama baya uzadı ya şansım mı ne

Ben tedaviyi özel klinikde görüyorum kanı sağlık ocağında verdim ama doktor dedi sabah alırsın sonucunu normalde öğleden sonra çıkması gerekiyor ama baya uzadı ya şansım mı ne
Hmm anladım kuzum sağlık ocağında bazen kanları biriktirip toplum sağlığı merkezi laboratuvarları var oralarda çalışılıyor. Oraya geç gitmiştir muhtemelen kanın

X