Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
evet 1 dakika filan dönüyor sonra başka bişey bulup onunla oynamaya başlıyor.bisey koymadanda döndüğü oluyor.donmeside nerdeyse halinin etrafini dolasmak şeklinde

Aynını yapardı parktada yapardı açılı bir şekilde işte o dönem video çekerdim işte zamana ihtiyacınız var daha küçük bizimki hiperaktif zor ilerliyoruz inat bide
anladim hayırlısı rabbimden erken dogdugu için gelişimi geriden olabilor diye söylenmişti ama bununla bi ilgisi varmi bilmiyorum.

Merhaba 21 aylıktan beri bu yoldayım demişsiniz. Şuan kaç aylık ve nasıl değişimler var. Bizim iki ay oldu başlayalı eğitimlere

Mrblar soz cok sanslisiniz erken farketmissiniz malesef bn biseyler farkinda olmama ragmen...hep erteledim samiminbi arkdasim bama demesiylr hayatim karardi sanki o gun allah ondan razi olsun belki demeseydi ben asla o TW illetini kapatmayacaktim.kizim 6byasinda oda cok izledi ama etkilenmedi hercocuk ayni olmuyo ama benim.oglumun dunyasi baskaydi ki hala bemce tam olarak bu dunyada degil ama tv yok hayatimizda egitime gidiyo azda olsa ama ben resmen kucuk bi cocuk gibi arkasindN geziyom ne istersr istemezse bile soyluyom isaret parmagini alip dokunduruyom bizde bole benim oglumda surekli ayni seylerler.oynuyo bazrn bi oyuna takililiyo ellerini seyrediyo hemen diklatini dagitiyom

benim kizim en fazla 5 dk oynuyo bi oyuncakla yarın doktora gidiyoruz bugun 5. gün tv acmiyorum ilgilenmeye calisiyorum elimden geldigince ben ilgiaizlik ve tvden oldugunu düşünüyorum.bugun delikten top atmaya başladı kartlara kitaplara bakiyo bilmiyorum çok üzülüyorum yanlız basina nasil altindan kalkcam acaba.

Bu yelpaze gercekten her çocukta etkisi farklı.en ağırınıda hafıfınide gördüm. Oglum da tvyi kapattık 3hafta oluyo bazen bu dünyada bazen Baska. Arada beni taklit etmeye basladı ama yasıtı a göre bebek gibi. Bu mübarek günde çocuklarımıza şifa versin Allahım.

Merhaba 5 yaşında şuan malesef çok ilerlemedik hiperaktif oldugu icin yas yasinda cocugunuz yani ayina uygun yapmasi gerekenkeri ayinda yapmadi gelisim geriligi var benim oglumun
Çok geçmiş olsun ben iki ay önce gittim doktora uyaran eksikliği dedi. Bakalım inşallah düzelecek evlatlarımız

Hayirli haberlerinii bekliyoruz umarim hersey dilediginiz gibi olur ben 10 dr.gittim.daha tatmin olamadum bazem burdaki yazilari okuyunca kizimlada karsilastiriyom kizim 4 yasinda konustu etrafinda donerdiherkesin kucagina gitmezdu hep yanliz bi kos3de otirurdu..ama simdiii beni suya goturur susuz getirir

Iste bende ayni oglumu ole hissederdim.sanki hic biyumemis gibi hep bebekmis gibi gelirdi bana ki hala ole...bendede bu sorunun cvbi yok gelisim geriligimi otizmmu.ne bende bilmiyom

insallah iyi şeyler duyarim bende öğleden sonra gitcez bakalim.rabbim yavrularimiza sağlık versin çok korkuyorum ...

doktordan geldik anneler doktor test yapti bizede gözlemledi uyaran eksikligi tanısı konuldu tv yasak zaten açmıyoruz kaç gündür erken getirmem iyi olmuş insallah üstesinden gelebilirim.norolojiyede goturcem haftaya umarım bi sorun yoktur.rabbim şifa versin tüm yavrulara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…