Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
çok güzel melodicim meleklerimiz onlar bizim allahın bi lutfu :))bu arada tekrar başınız sağolsun halanın gözünün açık olarak ölmesi içimi ürpertti sende çok üzülmüşsündür yetişemediğin için tahmin edebiliyorum...sahura kadar bekliyorum uyumuyayım diye ama gözlerim kapanıyo

günahsız meleklerimiz çok tşk.ederim benim için çok önemli bir insandı hiç çocuğu yoktu ve ben onun çocuğuydum öle severdi beni bende öle görünce bittim zaten bide seni bekledi dediler tek üzülmediğim kimseye muhtaç olmadan gitmesi allah hepimize bu şekilde nasip eder inş. bende vakit geçiriyorum aslında yatmam lazım yarında cenazeye katılıcam ama yatarsam kalkamam dedim bekliyorum hayırlı ramazanlar olsun inş.

ne güzel kimseye muhtaç olmadan ölmek rabbim bizlerede nasip etsin inşallah...bende yatarsam kalkmamam dedim bekliyorum acıktımda ama daha erken eşim biraz daha uyusun hazırlıycam davulcu birazdan çalmaya başlar..

melodi canım başın sağolsun ele eteğe düşmeden kimseye muhtaç olmadan hakkın rahmetine kavuşmuş dedem gibi gördüğüm en güzel insandı öldüğünde yüzünde sanki bir gülümseme vardı ak sakallı beyaz tenli çok güzeldi ölüsünü gördüğümde gece rüyama girmişti

Allah rahmet eylesin melodicim hayat işte böle acı gercegini bi yerde gösterıyo yatmamasına daha cok acı çekmemesi sevindiriyo ınsanı ölüm hakikat

teşekkür ederim canım allah razı olsun kalplerinin güzellikleri yüzlerine yansıyor sanırım allah bizede bölesini nasip eder inş

bu topiği gördükçe yazmadan duramıyorum özel anneler bu mübarek günlerde inşalah herşey gölünüzce oslun amin

mübarek günde bi taraftan sıcaklar bi taraftan çocuklar bi taraftanda eşim allahı zor geçecek bu ramazan sen sabrını ver rabbim bu çocuklar bazen insanı çileden çıkartıyor dayan kalbim dayan

sizin çocuklarınızda aksimi acayip dağıtıyor ortalığı şimdi yeni bişeye başladık balkon demirine tırmanıp ayağa kalkıyor offffffff offffff

Son düzenleme:
:84:<P><SPAN style="FONT-FAMILY: arial narrow">&nbsp; <SPAN style="FONT-FAMILY: comic sans ms">mübarek günde bi taraftan sıcaklar bi taraftan çocuklar bi taraftanda eşim allahı zor geçecek bu ramazan sen sabrını ver rabbim bu çocuklar bazen insanı çileden çıkartıyor dayan kalbim dayan</SPAN></SPAN></P>

canım belki canları sıkılıyordur parka falan çıkar günde bir kere benim oğlumda çok yaramaz hemde çok hiperkatif hiç yerinde durmaz koltuktan koltuğa zıplar ben havuz aldım bi tane balkonda onunla eğleniyo arada yapboz yapıyo boyama falan akşam babası gelince bilgisayarda oyun oynuyorlar en geç 10 da uyuyutuyorum gün böyle bitiyo işte ama çok zor çok yaramazlar anlıyorum seni

canım aldığım kaçıncı havuz bilmiyorum kemirgen sıpacıklarım nasıl patlatıyorlar havuzu bilmem artık küyeti dolduruyorum orda oynuyorlar park yok köyde oturuyoruz hayırlısıyla bi emekli olsaydı eşim de güzel bi yere yerleşsek tabi çocuğumda düzelse allahım şu mübarek günlerde duy bizi rabbim sen tüm böyle olan çocukları iyleştir sağlık sıhat ver kuzucuklarımıza

canım oğlun özel eğitim alıyormu köyde yaşıyoruz demişsin ya o yüzden sordum büyükşehirde otursanız daha iyi olur tabi oğlun için kreşe falanda gider daha çok gezdirirsin...oğlun otizim tanısı mı aldı kaç yaşında şu anda

oooofff ben hiç rahat edemiycem sanırım tam tatil moduna girmişken benim en küçük ameliyat olacak kasık fıtığından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…