Otel için yardım

Evet sonunda bellacasaya rezervasyon yaptırdık ayın 18inde gidiyoruz. Bu otele giden kimsecikler yok mu

Evet gittik geldik sonunda :) Oteli tavsiye edemeyeceğim ama bodrum harikaa :) Otel 4 yıllık sözleşmeliymiş işletmecisiyle. Bu sene son senesi diye pek umarsamamışlar oteli. Seneye yeni kişiler gelince iyi olur belki. :)

merhabalar kızlar 10-eylül de 5 günlük bodrum gümbette tatil yapmayı düşünüyorum daha önce hiç gitmedim tavsiye edildiğinden gümbet diyorum... iki otel buldum giden arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum...

biri club virgin bodrum
diğeri bodrum beach resort acilllllll

kızlar akçay altınoluk civarı bi yerde bayramdan sonra kalmayı düşünüyoruz arabamız yok o yuzden kalacağımız yerin ilçe merkezine yakın bir yer olmasını ve akşamları otelden cıkıp rahat turlayabileceğimiz yerler olsun istiyorum.bodrum merkez yada çeşme olabilir aslında şöyle şehir merkezine yakın temiz denizi plajı olan bi yer varmı gidenler bilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…