Otel için yardım

nur0993

Türkiye Cumhuriyeti <3
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.496
31
İyi akşamlar arkadaşlar.Sabahtan beri aralıksız bilgisayardayım ve internetten tatil arıyorum girmediğim site konuşmadığım adam kalmadı.. Tam karar verdik diyorum şikayetleri okuyorum vazgeçiyorum.. Turon9dan bir kaç otele baktım önerdiler daha doğrusu.. Bir tanesi Salinas Beach club bodrum gümbette bir tanesine bellacasa suit gümbet . Fiyatları çok uygun gayet iyi yani ama şikayetleri çok fazla.. Tabi olumlu yapanda var. Oradakilerin çok objektif olmadığına inandığım için sizlere soruyorum bu otellere yakını ya da kendisi giden varsa bilgilendirsin lütfen Bodrum gümbette başka otel varsa önerebileceğiniz o da olur. Kafayı yemek üzereyim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bodrumdaki büyük otelleri pek başarılı bulmuyorum ben aynı şey Çeşme içinde geçerli çoğuna beachlerini kullanmak için gitmiştik tatildeyken, fiyat - kalite oranları pek iyi gelmiyor bana. Bence Ege tatili yapıcaksanız, ufak temiz bir pansiyon seçip, otel dışında bol zaman geçirmek daha verimli oluyor, zaten dışarıda yapılacak daha çok aktivite var denizde güzel, tatil köyü tatilleri içinde Akdeniz tarafı, Alanya vs. daha uygun geliyor bana.

Son düzenleme:
Dediklerini bilmiyorum da Club Virgin çok çok güzel gümbette. Gümbet'te tek gittiğim tesis o, merkeze yakınlığı ve çocuk kabul etmemesi artı puan oldu zamanında bana

Ben zaten izmirdeyim. Antalyayada gittim ama denizinde rahat edemiyorum ürkütücü geliyor bana nedense bizim buralarda denizin sonları hep kesiliyo dağla birşeyle orda kocamaaan ben korkarım :) bodruma daha önce gitmedim hiç tecrübem yok. Geçen sene kuşadasına gitmiştik eşimle pansiyon tarzıydı ama 2bin lira harcamışız yemeğe. Yemek dahil olmadığı zaman bütçe çok zorlanıyor. Heleki kuşadası bodrum gibi yerlerde. O yüzden pansiyon değilde herşey dahil olan abartısız bir otel istiyorum Çok teşekkür ederim yorumun için

Dediklerini bilmiyorum da Club Virgin çok çok güzel gümbette. Gümbet'te tek gittiğim tesis o, merkeze yakınlığı ve çocuk kabul etmemesi artı puan oldu zamanında bana

Ay çok sağol birinden bir otel adı duymak harika :) Hemen bakıyorumm :)

Bi de şimdi aklıma geldi, otelden çıkmadığımız için bodrum olduğunu unutmuşum ben Torba Voyage'a gitmiştik biz bir yıl. Orası da güzeldi, odaları vs. temizdi gayet, açıkbüfesi vardı. Bir de ayrıca kayıt olup gidebildiğin ücretsiz, italyan restoranı, meksika restoranı ve yunan tavernası fln vardı. Eğlenmiştik oradayken de. Rezervasyonunu önceden ayarlayınca da uyguna geliyordu sanırım.

Son düzenleme:
ben de büyük otel tavsiye etmem.
hele görmediğin bilmediğin bir otele uzaktan rezervasyon yapıp gştmeye hiç aklım ermez.
neyle karşılaşacağın belli değil.
nette resimlere hiç aldanma.
alın çantanızı gidin.
beğendiğiniz yerde kalın. bence butik otel olsun.
büyük yerlerde kim kime dum duma.
o kadar insana yapılan sunulan yemekten ne hayır gelir.

Baktığım yerler butik tarzında. Zaten otelde yiyip içip dışarda gezmeyi düşünüyorum. Dışarda yemeğe para vermek istemiyorum. Otelde eğlence felan önemli değil. Zaten bodrum merkeze yakın olmasını bu yüzdn istiyorum. Evet resimlere aldanmak istemiyorum ama başka çaremiz yok. Erken rezervasyon yaptırmak istiyorum. Fiyatta çok farkediyo çünkü

Bakıyoorum hemen onada. bu arada eş dost konu komşu gidipte memnun olan kim varsa söyleyin emi Otel adı rica ediyorum

canım 2 yıl önce bellacasada kaldık biz.dediğin gibi fayatları uygun ve o paraya değer bence.temiz,yemekleri güzel ama turistlerin çoğunlukta olduğu bir otel.bizde akşam yemeğimizi yiyip gezmeye çıkıyorduk.dışarda yemek yesen zaten otele verdiğin parayı geçer çünkü borum baya pahalı.buarada gümbet tan-m eğlence mekanı.1 akşamda yalıkavağı gezmenizi tavsiye ederim...

buyuk otellerı ben de basarılı bulmuyorum .ama ne tur bır tatıl yerınden hoslandıgınız da cok onemlı .

ben mesela ; yesıllıgı cok severım ,gol nehır gıbı yerlerı olan ahsapdan mustakıl evlerı olan yerlerı tercıh ederım .

bunun ıcın ıse ,marmarıs golden key börtübeti tavsıye ederım .hatta sıtesınden resım de yuklıyım ılgılenırsın belkı .

Eklentiler

• $a5.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 82
  • $a6.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 87
bu arada ızmır de yasıyorsunuz sanırım .o zaman ızmır de şirince köyunu de bılırsınız .yaa oraya bayılıyorum ben .

kısmet olursa oraya gıtmeyı cok ısterım

bu arada ızmır de yasıyorsunuz sanırım .o zaman ızmır de şirince köyunu de bılırsınız .yaa oraya bayılıyorum ben .

O fotoğrafını paylaştığın yer şahaneymiş, tam adı ne bi de odaları vs ne kadarlıktır biliyor musun? Denk getirilirse bi kaçamak yapmak lazım oraya tam baharlık.

O fotoğrafını paylaştığın yer şahaneymiş, tam adı ne bi de odaları vs ne kadarlıktır biliyor musun? Denk getirilirse bi kaçamak yapmak lazım oraya tam baharlık.

tatlım ben gıtmedım ablam gıtmıstı buraya esıyle .ben de cok begendım ıns sevgılıkle bız de dusunuyoruz gıtmeyı

ama ınan fıyat konusun da hıc bır fıkrım yok .google marmarıs golden key börtübet yaz sıtesı cıkar tatlım .

fıyat bılgısı odaları vardır .ahsap evler gol ustun de cok begendım ben de

Aynen bende direk fotoğrafları yolladım zaten ''buraya gitmeliyizzz'' modunda. Ama 1. periyodu kaçırmışız eylüle kadar 300 civarı güzel odaların fiyatları eylülden sonra 200lere iniyor biraz zorlar bütçeyi ama bi haftasonu planı yapılır yine. Ay bayıldım oraya ya sağol şahane bi yermiş kesin gitmeliyiz eylülde hem yakında İstanbula

rıca ederım canım ne demek .gıdın gıdın tabı ask yasayın

Otellere gitmedim ama size dünya çapında herkesin otel hakkında yorum yapabildiği objektif bir site önerebilirim... Google a trip advisor yazarsanız siteyi kolaylıkla bulacaksınızdır... İstediğiniz bölge için arama yaptığınızda en çok beğenilen otelden en çok kötü yorum alan otele doğru sıralama yapacaktır... Birde tatil tamamen beklentiyle doğru orantılıdır bence... Bir otelde neler olmazsa olmaz size göre onları belirleyin öncelikle sonrasında aramanız daha kolay olacaktır...

Çok teşekkür ederim bugün karar vericem artık inşallah güzel olur

Çok teşekkür ederim bakıcam şimdi oraya

İzmirde yaşıyorum fakat denizi olan bir yere gitmek istiyoruz. Şirinceye herhangi bir haftasonu bile çıkıp gidebiliriz. Tatilimiz varken denizde geçirelim diyoruz :)

Sanırım Bellacasa'ya gidicez. Ultra herşey dahil. Ücretsiz Aktiviteler

Lobide Wireless, Masa Tenisi, Langırt, Tavla, Dama, Satranç, Okey, Dart, Havuzda Şezlong, Şemsiye, Minder, Lobby bar, Havuz bar, Servis bar, Snack bar, Hamam, Sauna, Mini Club, Gündüz ve Gece Animasyonları, Çocuk Animasyonu, Çocuk Oyun Parkı, Çocuk Oyun ve TV Odası, Uyandırma Servisi, Kaydıraklı Kavuz, Plajda Şezlong, Minder, Şemsiye, Otopark.

Bodruma da 3 km mesafesi var. Çok lüks değil ama vasatta değil :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…