Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

o sorun değil canm anlatamadm =)
girdikten sonra çat diye çıkacak mı bi bölüm link vs var mı diye sormuştm ama sende bilmiyorsun sanırım neyse bulsun o artık
Canım hoş geldin topikimize geçiçide olsa iş iştir :KK66:
Siteye girince duyurular kısmında yazar canım sınav sonucu açıklandı diye. Direk Google amcaya hb sınav sonuçları derse de bulur zaten.

o sorun değil canm anlatamadm =)
girdikten sonra çat diye çıkacak mı bi bölüm link vs var mı diye sormuştm ama sende bilmiyorsun sanırım neyse bulsun o artık

Canım mesela su an girdiginde duyurular kısmında su var;

TÜRKİYE HALK BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI sonuç belgeleri yayınlanmıştır. Başvurduğunuz sınavlar linkinden sınav seçimi yaparak, sınav sonuç belgenize ulaşabilirsiniz.

Yani sisteme giris yapacak, oradan basvurdugum sınavlar kısmından...

Umarım bunu demek istedin :KK55:

moralim bozuluyor
her şey devlet mi yav kızlar boşverin ya
bakın 3 müzde devlet diye işsiziz yalan mı:KK14:
Bebeğim şansımızı zorlamamız lazım hemen pes etme. Özel sektör çok çetrefilli. Banka vs, olsa bile Yen'e devlet kapısını açılana kadar zorlayım diyorum.

Bu arada ÖSYM sınav takvimini açıklamış şimdiden.

sağol canm da bu benm dönemsel iş
4. kez yapcam
1 haftalık ya şu üniversite kayırları başladı ya canım yurt var orda yardım

Olsun yavru, bir de devlet devlet diyoruz da bak benim paramı vermediler girdigim dandirik yerden...bugün yatıracaklardı güya baktım hesaba yok..Yani karnını doyuracak düzgün bir is yok özelde...

Canım mesela su an girdiginde duyurular kısmında su var;

TÜRKİYE HALK BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI sonuç belgeleri yayınlanmıştır. Başvurduğunuz sınavlar linkinden sınav seçimi yaparak, sınav sonuç belgenize ulaşabilirsiniz.

Yani sisteme giris yapacak, oradan basvurdugum sınavlar kısmından...

Umarım bunu demek istedin :KK55:
hııııııııı aynen tatlımm teşekkür ederimm
bi de bulamazsa bana kızmasn soraym dedm meşgul beyfendi :KK48:

Bebeğim şansımızı zorlamamız lazım hemen pes etme. Özel sektör çok çetrefilli. Banka vs, olsa bile Yen'e devlet kapısını açılana kadar zorlayım diyorum.

Bu arada ÖSYM sınav takvimini açıklamış şimdiden.

Hadi gazamız mübarek olsun o zaman :KK14:

kuzum kalsın ben ösym kelimesinin geçtiği her şeye gıcığım:KK56:

O zaman bunu armagan edip gidiyorum kusum :) Bu arada komple koptuk kızlar, elf'im haklısın sen...Kendimi toplayıp yoluma devam...Zararı telafi etmece filan...

Hatırlarsınız belki ;

Olsun yavru, bir de devlet devlet diyoruz da bak benim paramı vermediler girdigim dandirik yerden...bugün yatıracaklardı güya baktım hesaba yok..Yani karnını doyuracak düzgün bir is yok özelde...
ayy kuzum haklısında yaş gdiyor ne yapalım üniversite bitti bu başladı
ben 2016da evli de olsam çalşma fikri vardı
elfmet gk gy ne güzel çalıştılar
geçen benm kv adayıyla konuştk telde
düğünü yaparız sende bi işe girersin diye sokuşturuverdi araya:KK57:
benm işimden sanane demedim tabi
oğluna bir sor çalıştıracak mı Allahım yaa
bende kütüphanedeym zaten yarın banka sınavım var çalışmaya çalışıyorum dedm (halk bankası sınavı idi)
ayy bankaya mı gircen çok yorucu dedi
sanki büyük gelini napıyo çalışıyo mu
ortancı da hemşire sürünüyo 24e 24 ona gelnce yoruluyo olmuyo ama maaşı dolgun diye herhalde

benmkine dedim annen karışmasın ben çalışmıcam

Kızlar iş bankası sınav açmış bazı illere
Bankamızın ANTALYA, DENİZLİ, GAZİANTEP, KAYSERİ, KONYA ve TRABZON bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.

Helena derdi anasını mı germis? En sevmedigim seyler böyle aile icine karısılması...

Ziraat, iş daha zor diye biliyorum elfim senin alanın sen gir de ben daha sınavlara para yatırmak istemiyorum. Olmazsa bakacam artık, öptüm kızlar sizi görüsürük bu sefer bitmeyecek yoksa sayım..

X