Osuruktan teyyare selam söyle o yare

tuvalete yetisemez falan o an olur diyelim de bunu aliskanlik haline getirmek cok itici ya.gazman gibi bi adamla yasayamam yani..ben onun yannda boyle bisey yapmiyosam o da yapmasin gitsin wc ye..ben sogurum boyle bi durumda.esimden de boyle bsey duymadm sukur..

Ne alaka evlenirken iyi gunde kotu gunde demeyle?

Adam kasitli yapiyosa igrenc tabii. Yok pembe miciyolarmis falan. Evleniyoruz diye adamlarin gozumuzun icine baka baka saldigi kokuyu cigerlerimize cekmek zorunda miyiz?

Burada aa ne var biz hep osuruyoz ben de yapiyom diyenler obur konularda ozel alan, esim beni cekici bulmuyo/esimi cekici bulmuyorum diye yaziyo.

Hastalik degil bi'sey degil pisligine yapan adama da oyy rahatladin mi askimm diye sirtini mi sivazliycaz.

Benim arkadasim daha sevgililer adam simdiden baslamis. Bana fazla rahatlik geliyor.

Bence de iki tarafin da yapmamasi lazim. Ha kacar orasi ayri :KK70: ama kasitli yapilinca gercektn igrenc oluyor. Saygi olmadan sevgi olmaz unutmayin

Yellenme ana olarak beş çeşit gazdan oluşur;

Bunlardan metan patlayıcıdır. Yandığı takdirde mavi renkli, güçlü bir alevi olur. Kokunun nedeni karbon (C) ve sülfürdür (S).

Ağzımızı her açışımızda içeri hava girer ve döngü başlar. Tahmin edeceğiniz üzere, içeri giren hava dışarı çıkmak zorundadır. Bu durumda hava, sekiz metrelik bir sindirim tünelinden geçtikten sonra dışarı çıkabilir. Hava, önce midemize girer. Bu sırada hala sadece oksijen ve nitrojenden oluşan havanın bir kısım oksijeni burada emilir, geri kalan mideden bağırsağa geçer. Fermantasyon sonucu ortaya çıkan karbondioksit de birleşime katılır. Yellenmeye gürültülü,yüksek ve sulu sesi ile kokusunu verebilmek için bağırsaklarda protein ve karbonhidrat olması gerekir. Sindirim sırasında bakteriler fermente olup kalan besinlere saldırır. Bu sırada diğer gazlar üretilir.

Lahana gibi selüloz açısından zengin besinler, fasulye, bezelye, nohut, mantar, yeşil mercimek gibi bazı yiyecekler gaz üretimini destekler.
Doğal olay yani :KK53::KK53:

Kahkaha attım ya :KK70::KK70::KK70:
başlığa ayrı güldüm yazınıza ayrı kusura bakmayın:KK70:
öhhöm öhhöm, elinizde ki bu yanı ne yapsanız değişmesini beklemeyin..

uzmanlar diyorki artık evlilikler daha çabuk sonlanıyor tahammüller azalmış gerçek aşk sevgi mazide kalmış.ne kadarda haklılar konuda . %90 bayanlar soğurum tiksinirim uzaklaşırrım dötünü tutsun başka yerde yapsın falan filan.demekki neymiş uzmanlar haklıymış.benim eşimde yapar ama bunların hiçbiri olmuyor bende.şükürler olsun demeliyim demekki.

VHalla hamilelikten bende kacirmaya basladim pirtlari :KK70:
ama caktirmiyoruz :KK70:
kokusuz :)
imzana cok guldum yine :KK70:
İmzam çok güzel ama dimi :KK53:
Ya şu röpdoşamırlı msj çok komikti ya bi kaç sefer okumaya çalıştım yarıda gülmekten tam okuyamadım :KK70:
Ya diyorum hatunlara fazla kasmayın relax olun anlamıyorlar sonra kasmaktan gaz yapıyorlar :KK53: ay genemi gaz napak osurmıyağta mı :KK70:

Son düzenleme:
Cok guldum yaa..
Ben de wc ye girince ev ahalisi duymasin diye taharet muslugunu acariim.
Sese karsi etkili bir yontem :KK53:
Ama benim gibi tedbirsiz olmayin
Sularin kesik oldugu bir gun, bilmeden acele wc. Girmistim.
Cikinca isitme sorunu olan rahmetli babaannem
O neydi giiii? Demisti :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Hah gene hiç osurmayan pempe moku olan herkeşler toplanmış :KK70:
ben de yazacaktım ama baktım herkes '' ayy iğrenç, ayy karı koca da olsa yapılır mı falan yazmıs vazgecmıstım sızın yorumu gorunce yazayım dedım

benım esım benım yanımda yapar gayet rahat hemde ama ben yapmam 5 senelık evlıyız hıc yapmadım utanırım bu benım tercıhım
ama esım yaptıgı ıcın ondan iğrenmiyorum ya
ne bıleyım ınsan sevdıgı ınsandan nıye gaz cıkardı dıye nefret etsın ıgrensın kı
bu ınsanı bu durum ben onun yanında yapmıyorum ama sonucta ben de yapıyorum o işi :)
kocamı seviyorum, ufacık bi pırt dan ne olur ki ?

:KK70::KK70::KK70:
Konu sahibi dert edinmişsin ama yorumlar çok komik kusura bakma, eşine ne yapsan faydasız huylu huyundan vazgeçmez, duymamaya çalış.

Bende annemin sözünü söyleyeyim 'içinde kalsın da şişsin mi' :KK53:

Bu üsluptaysan osuruğa takılmayacaksın
Ne bileyim ya dialog bile itici zaten

Inanmazsin yolda etrafina bakiyo hani bossa yapacak sakin diyorum bu ne ya
Seninki de 7/24 osusuyo mu anlamadım
Ben gebeyken bu kadar şey olmadım yani
Ay ne biçim konuşuyorum ama nasıl anlatabilirim başka dimi

Kız yok artık sevgiliyken bide :KK43: ya biz eşimle sevgiliyken utanmakdan yemek yiyemedik bi dönem vallaha bak :KK53:nerde kalmış böle bişey:KK48:
Beklemezsiniz ama bizde öyleydik, anlatamıyorum da millet beni uzaylı sanıyo anlatınca :KK53: çekiniyo insan ilk başlar

Ya çok güldüm.
Uyarmaya devam et rahatsız oluyorum de. Baktın bırakmıyor alışacaksın.
Benim eşim de rahattır ama çok yapmaz. Ben de rahatsız olmam. Napiim. Adama her gaz sancında wc'ye koş diyemem ki...

Bak vallahi cildiricigim ya surekli osurtan sebeple kavga ediyoruz ciddi manada mecazi degil yani bana cok batiyor hele bi de bebegimin gazininnstresi birlesince kocanin osuruk rahatligi beni olduruyor o ise soz verip yine yapiyor evet cok yakisiklisin vucut yapiosun iyisn ama osururken nasil sana asik kalabilirim ya sizinkilerde yapio mu herkesin g...tü var ki diyor bide gulerek ben ise kafama takiyorum

eşinin bu durumu bırakacağını sanmam: )

ben böyle şeylere takılmıyorum. nefret etmeyi de anlamıyorum aslında... hastalıktan da olabilir...

canım babam bağırsak kanseri olmuştu (şükür şimdi iyi) ne şeyler yaşadı. bir pırttan iğrenen o durumda ne yapar kim bilir. aman pırtın bir önemi yok.. sağlık olsun da...

konu sahibi arkadaş çok abartmışsın. bir de başlıktaki kelimenin yapmaktan daha kötü durduğunu düşünüyorum. bayanların ağzına yakışmıyor hiç

X