Östorojen fazlalığım varmış:(

selam konu açık olduğunu bilseydim açmazdım bende de var fazlasıyla aynen şişmanlık ödem fazlasıyla şiştin deyip duruyorlar üstelik bunu dengeleyen ilaçta göğüslerimi çok şişirdi başka çözümü var mı bilmiyorum:mad: daha doğrusu ben yazz hapını kullandım böyle oldu sebebini daha çok bilmek istiyorum.
selam konu açık olduğunu bilseydim açmazdım bende de var fazlasıyla aynen şişmanlık ödem fazlasıyla şiştin deyip duruyorlar üstelik bunu dengeleyen ilaçta göğüslerimi çok şişirdi başka çözümü var mı bilmiyorum:mad: daha doğrusu ben yazz hapını kullandım böyle oldu sebebini daha çok bilmek istiyorum.
Anlayamadım

benim 1049 du müsait vakitte kolestrolüme de baktırıcam yani bitkisel bir çözüm de araştırdım bulamadım doktor duphaston iyazmıştı östrojen eksikliği için adaçayı var mesela benim o çaydan içmemem lazım.

benim 1049 du müsait vakitte kolestrolüme de baktırıcam yani bitkisel bir çözüm de araştırdım bulamadım doktor duphaston iyazmıştı östrojen eksikliği için adaçayı var mesela benim o çaydan içmemem lazım.
Gecmıs olsun
Gecmıs olsun belırtı verdımı? Bıde benm goguslerım kucuk sızınde olemı

O ilaç adet geciktirici degil miydi ya? Acaba kullanınca bizim de östrojenimiz mi azalıyo acaba? Hic böyle düsünmemistim

yazz sözde piyasada en yan etkisi doğum kontol ve adet düzenleyici öncedende gnell kullanmıştım kolestrolüm artonca bıraktım göğsum normal boyutlardaydı.

bende de testesteron fazlalığı vardı, hormon tedavısıyle duzeldı. ne kullandım gecmıs zaman hatırlamıyorum ama duzelıyor, gecmıs olsun.

bu sivilce yapıyor işte.. daha doğrusu yumurtalık kistleriyle bu hormonun bağlantısı varmış :KK43: sanırım bende de bu var

Üzerine zmn geçti ama nasıl duzelttiniz size mesaj da attım yardıma çok ihtiyacım var doktorlar sdc sorunu söylüyor çözüm noktasında ilgilenmiyorlar bile
Profil 8 yıldır giriş yapmamış cvp almanız zor konu açın isterseniz

X