Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Ayy çok güzel ellerinize emeğinize sağlık yapayım bundan her renkten kaç tane almalıyım birde ölçü ne olmalı sizce 100*100 yapan var 90*90 sizinki ne kadar?
İçine her renkten 2 yumak kullandım azcık kenarları geçmek için ayırdım. Bir tane de kenar için gri aldım toplam 7 yumak gitti. İçi ortalama 85e 85 gibi oldu benim. Dışı ile 102×100 gibi olmuş

Selam

IMG_20210126_141659.jpg

Bende örmek istiyorum ama becerebilir miyim hiç bilmiyorum. Şişle örgüyü falan biliyorm ama öyle mesela hiç yelektir kazaktır bişey örmedim 🙄
Tulumu örmek biraz zahmetli ama cok zevkli 3 adet 3 bucuk numara şişe ihtiyacın var .Bir tarafı bırakıp bir tarafı örüyorsun.takıp gerektiriyor ben 2 ayda ördüm ama cok tatlış birsey oldu patik ve bandanasını da ördüm..

Bunu mesala istediğim şeye dürtebilir miyim. Düz sweatim var mesela sağına soluna takılabilir miyim bunlarla?
dürtme mesele değil ki sürekli malzeme almak gerekiyor. Ona sinir oluyorum sürekli masraf

Tamam işte o dürtücüyü aldım ip alfım yetiyo mu bu işle ilgilenen hiç tanıdığım yok.
yotubeden isleyerek yaparsın çok kolay. Kasnak alırsan daha rahat yaparsın. Kumaşı sabitler gergin tutar.
Ben de çanta öreceğim hala

X