Oruçken kilo veren var mı verilir mi?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Zaten kilom çok 81 di 83 olmuşum boy 176 ama kurtarmıyor yanaklarım tombul bütün güzelliği ve kadınsılığı alıp götürüyor çıldırıyorum...
Spor ypcm vakit yok iftar zaten 8 45 de ne zmn gdeyim tek gidemem eşimi de ikna edemiyorum.. Çikolatasız da duramıyorum... Hergün yarın almayacağım diyorum bir sürü çikolata alıp bi günde bitiriyorum ne yapacağım?

Bende hep kilo alırım Ramazan ayında zayıflayanlar nasıl başarıyor çok merak ediyorum

Ramazandan sonra diyet yaparsın burda birsürü zayıflama grupları var girersin kafana yatan birine

Ben Kilo veriyorum. Sırrı da çok basit. İftarda pide,kola,pirinç pilavı kesinlikle yemiyorum. Bir kaşık yemek oluyor tabağımda ve salata yiyip ayran içiyorum. Sahura kadar da sadece çay ve şekersiz türk kahvesi içiyorum. Tatlı yemekte yok. Vücut tatlıyı kesince hemen karşılık veriyor.

Ben kilo verdim 55 tim 53 e düstüm. Daha da dusecegim galiba. Ben sahurda yumurta ve kahvaltilik yiyorum. Iftarda da cok susamis oldugum icin iftarimi 2 bardak suyla aciyorum. Ardindan corba, bir de karpuz yiyince yemege yer kalmiyor. Tatli hic yiyemiyorum. Suyla şişirin karninizi :) bir de iftarda ekmegi cok az yiyorum. Bir dilim bile degil

Normalde bende kiloluydum aşırı çikolta tüketirdim.bi diyet yaptım düğün zamanı 64 kilodan 48 e düştüm , 4 yıl oldu bazen hiç iştahım olmuyor bazen de aşırı çok yiyorum ama bir kilo bile alamıyorum özellikle gece çok yiyorum tatlıdır koladır ama yine yok diyetisyene gittim o da fayda etmedi vallahi o kadar çok kilo almak istiyrmki ama ne yaparsam yapıym alamıyorum insanların hçbu kızın hastalığı var çok zayıfladı demelernden bıktım bu yüzden akrabaların çok olduğu yerlere gitmem bana da önerileriniz varmıdır 1.66 civarı boyum var bıktım bu zayıflıktan hiç bişey bulamıyorum bedenine

kizlar puf noktasi kesinlille iftarda doymadan kalkin corba salata bol suyla midenizi kandirin..ana yemeklerden de 2 ser kasik..ekmek yok..o mis gibi pidelerden yemek elbette istiyor insan ama onu yemek size zarar..cok caniniz cekerse avcunuzun ici kadar kucuk bir parca koparin bol su icin..ve gelelim sahura...kesinlikli 1 yada 2 tane haslabmis yumurta ekmek hamur isi yok..belki bir dilim kepek cavdar yada a bugday..ben onlari bile yemiyorum yumurta zaten cok tok tutuyor yaninda salatalik domates...bazi sahurlarda gober eritme kuru icip yatiyorum dusunun...

Bende öyle yaa. 57 kilo falandım,3 sene öncesi şuan 50 lerde.. kan testi vs yapıldı, her şey normal..
Bende çok istiyorum kilo almak, hattta Bayram sonu spora yazılacağım sırf kilo almak için. Önceden ne giysem yakışırdı, şimdi pantolonlar belimde durmuyor

Benim yengem Ramazan ayında hep kilo verir. Sahur yapmaz. Su ile tutar. Akşam orucunu açar açmaz bir tane şerbetli tatlıyı gömer. Sonra da iştahı kesilir. Ama cidden çok zayıflar, Ramazan' da. Ben de alırım.

göbek eritme kürü nedir , yazar mısınız rica etsem ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…