Oruçken kilo veren var mı verilir mi?

benim kilo sabit ne aldım ne verdim.. ama vermek istesen verilir sanki. ama tatlı hiç istemiyor canım yemekten sonra zaten o kadar su içmiş oluyorum ki nefes alacak yerim kalmamış gibi hissediyorum. iftar sonrası çıkıp geziniyoruz biraz. sahur da her gün yaptık hemen hemen bir dilim kadar ekmek haşlanmış yumurta kahvaltılık şeklinde yiyoruz

1.63 boyum 70 kilom var yanaklarımmm tontiş :KK70: öyle hızlı kilo verenlerden değilim malesefff çikolataya aşırı düşgünüm günde 1 tanede olsa yemem gerekiyor elimde imkanım var yemeyi kessem diyet türleri alıp yesem yaparım ama elimden gelmiyor ogün o çikolata yiyilcek ne olursa olsun kilo almayada çok meğilliyimmmmm...

Kızlaaar napcaz biz böyleee benim 10 kilo vermemlazımmm dahada almam değil :KK43:(

Zaten kilom çok 81 di 83 olmuşum boy 176 ama kurtarmıyor yanaklarım tombul bütün güzelliği ve kadınsılığı alıp götürüyor çıldırıyorum...
Spor ypcm vakit yok iftar zaten 8 45 de ne zmn gdeyim tek gidemem eşimi de ikna edemiyorum.. Çikolatasız da duramıyorum... Hergün yarın almayacağım diyorum bir sürü çikolata alıp bi günde bitiriyorum ne yapacağım?
Yemeye bağlı canım. Sahurda çok yersem alıyorum ben. AMa hafif geçiştirince almıyorum. Yani oruç bişeyi değiştirmiyor bence

O nasıl oluyor canım sen ne zamandır kullanıyorsun kaç kilo verdin ? Bilgilendirirsen sevinirim
canim netten arastirabilirsin neredeyse 2 senedjr araliklarla kullaniuorum hergun olmayacak galiba ben kafama gore iciyorum yogun diyet icerisindeysem mutlaka iciyorum gece ..hem mide kazinmasini gideriyo hem rahat bi uyku cekiyosunuz hemde uyurken yag yakiyi netten ayrintili arastirabilirsjn

canim netten arastirabilirsin neredeyse 2 senedjr araliklarla kullaniuorum hergun olmayacak galiba ben kafama gore iciyorum yogun diyet icerisindeysem mutlaka iciyorum gece ..hem mide kazinmasini gideriyo hem rahat bi uyku cekiyosunuz hemde uyurken yag yakiyi netten ayrintili arastirabilirsjn
Bu tarz birşey görmüştüm ama adı nediye geçiyor kullanmayı cidden isterim bu ramazan bitmeden 4 kiloda olsa versem süper olur.Misal 1 ayda kaç kilo verilir

Ramazanda 2 kilo verdim çok mutluyum.54 ten 52 ye düştüm.Benim için hayaldi.Yıllardır görememiştim.Hedefim 51 ve sıkılaşmak artık.Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.Herkese mutlu bayramlar

Çok merak ettim 48 kiloya nasıl düştünüz de geri alamiyorsunuz ne kadar zamanda verdiniz bu kiloyu nasıl verdiniz çok ilginç geri almamanız

X