Orta yüz, şakak germe ve badem göz estetiği

Siz kime hangi kentte ameliyat oldunuz. Umarım gözleriniz oturur.

Burası genel plastik cerrah dr adına açılmış bir başlık.Dr Zekeriya Kul başlık da adı var.
Ameliyat olanlar son durumlarını yazabilirler mi acaba.
Araya girip yaptırdım diye yazıp olumlu olumsuz yazı yazanlar var. Soruyorsunuz başka dr.Onu da sorunca anlıyorsunuz.
Ayrıca olumsuz bildirimde bulunanlar yazıp kafaları karıştırıp kaçıyorlar çoğunluğu herkes değil. Bunu yapmayınız. Buradaki hassasiyet belli. Madem yazıyorsunuz yazdığınızın arkasında duracaksınız. Sorulara yanıt vermiyorsanız niçin yazıyorsunuz.
Olumlu sonuçları olanlar dikkat ediyorum daha yeni ameliyat olmuş iken yüzlerinin şişi inmemiş iken
heyecanla yazıyorlar . Önemli olan sonrası. Bunu bildiğinize göre niçin dönüp bakmıyorsunuz . Bu sorumluluğu almıyorsanız niçin yazıp gidiyorsunuz.
Burada insanların beklentileri neyi merak ettikleri belli.
Boş yazacaksanız ve size sorulanlara yanıt vermeyecekseniz burada gereksiz yazı kalabalığına gerek yok. Herkes sonuca ulaşmaya çalışıyor.

Bu nasıl bir sorumsuzluk arkadaş. Gül adlı kullanıcı gelmiş memnuniyetsizliğini yazmış nekroza giden ki çok kötü bir tablosu olduğunu yazmış ki doğru ise çok üzücü bu. Burada insanlar haklı olarak
" ben de oldum şu an çok kötüyüm nekroz olabilir "
yakınmasını okuyunca soruyorlar hangi dr şu an nasılsınız diye. Durumunuzu niçin güncelleyip aktarmıyorsunuz. Ne hakkınız var insanları panikletmeye.
Bu sıradan bir ameliyat değil. İnsanlar haklı olarak araştırıyorlar. Yazıp insanları korkutup gidiyordunuz. Burada Zekeriya Kul a ameliyat olan biri başlık açmış. Siz de altına gelip ben de oldum nekroz olabilir dokum kçtüyüm yazarsanız ğstüne bir de dr adı vermezseniz bu direk bu dr un hanesine yazılır.
Soruyorum Zekeriya bey mi yaptı ameliyatınızı.
Burada ağlamanızı paylaşıyorsanız süreci de yazacaksınız. Yok öyle yazıp kaçmak. Burada herkesin amacı belli. Doğru merkeze doğru doktora doğru sonuca ulaşmak.

Sorumluluğunu almadığınız paylaşımlar yapmayınız.

İlkay 1212 Zekeriya beyeameliyat olacağınızı yazmışsınız. Oldunuz mu. Durumunuz nedir.

Bu başlıpı açan İliada adlı üye yok mu .
Hesap pasif üzgün yazıyor kartında bu ne demek.
Yoksa bu kişide mi beyanlarında dürüst değil. Bilmediğim için soruyorum.

Son durumunuzu güncelleyebilir misiniz

Merhaba ben full face yüz germe yaptırdım zekeriya hocaya ve çok memnunum. Burayada onu belirtmek için girdim. Fotoğraf koyabiliyor muyuz profile bakacağım tam bilmiyorum şuan burayı ama hem benim zekeriya hocamla tanışmamı sağlayan estetik yolculuğu sayfasına hem zekeriya hocama çok minnettarım teşekkürler

Sn Daisy hiç daha önce aklınıza gelmedi mi burası. Ameliyattan sonra mı birden geldi. Teşekkür ederiz keşke ameliyat sürecinde paylaşsaydınız. Bunun için üye olmuşsunuz. Detay anlatır mısınız.
Ne zaman oldunuz yapılanlar vs ..Şu an nasıl.. Geçmiş olsun.

Merhaba gecmis olsun yanliz burda lutfen o sayfanin reklamini yapmayin rica ediyorum uye olup gelip yazmaniz zekeriya hocay’a reklam yapar gibi oluyor ve hocaya haksizlik yapmis oluyosunuz
O estetik yolcusu bir suru ucret aliyor sayenizde malesef

Sunu da ekliyorum kimse ama kimse gidip estetik yolculugu sayfasindan geliyorum demesin
Neden gidip oylelerine para kazandiriyosunuz???
Uye olup buraya reklam amacla gelmisin belli yazik yapmayin zekeriya hocanin reklama ihtiyaci yok bi bitmediniz

Hah işte bu üye güvenilir mi diye birden şüpheye düşüyor insan..
Iste boyleler yuzunden guven sarsiliyor iste burda gercek ameliyat olan ve memlun olan insanlar var ve bunlar var ha tmm memmun olabilir ama hemen belli oluyor iste

Ameliyat olup birden aydınlanma mı yaşadınız kendinizi halka mı adadınız. Önceden neredeydiniz.

Hayırlısı ile girip çıkın. İnşallah gönlünüzce olur ve şimdiden geçmiş olsun.
Korkmayınız. Bizler buradayız destek timi ( Kim yapacak ameliyatınızı hangi kentte olacaksınız. Sanırım orta yüz olacsksınız Şimdiden geçmiş olsun

Selam bende yaklaşık 3 hafta öncesinde badem goz ve sakak germe oldum çok zor bir süreçti. Goz şeklim değişti.goruntu güzel lakin kas bitimlerimde toplanma var böyle et kısmış gibi kas bitimleri kabarık bu şuan böyle kremlerle o kısımları destekliyorum doktor haftalar içinde orası düzelecek dedi.bu durum normalmj bilmiyorum sizde böyle borsey oldumu yada aynı durumda olanlar varmi birtek ben umarım böyle değilimdir. Çok korkuyorum gecmicek diye

Bıraz surecınızden bahsedermısınız doktorunuz kımdı zor surecten kastınız nedır bıraz bilgi verırmısınız

Kaş bitiminde toplanma derken tam canlandıramadım. Foto koymanız mümkün mü? Çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce istediğiniz görüntüye kavuşursunuz. Endoskopik mi oldunuz acaba? Dr kim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…