Orta yüz, şakak germe ve badem göz estetiği

Ben cenk melikogluna oldum izmirden İstanbulda oturuyorum. Hersey düzeldi sislik vs sadece bunlar kaldı doktor haftalar içinde düzeleceğini bir şey yapmaya gerek olmadığını soyledi kremlerle destekliyorum ama bu durum bu ameliyatta olan birseymi.denk gelebiliyormu kimi hastalarda.bilemedim?

Eklentiler

• 20220420_114940.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 498
  • 20220420_114905.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 522
Bıraz surecınızden bahsedermısınız doktorunuz kımdı zor surecten kastınız nedır bıraz bilgi verırmısınız
Aşırı zor bir ameliyat belki doktorlar için değil ama hasta için ameliyat sonrasi süreç zor. Agri sızı dikisler arada batıyor. Gerginlik var derken böyle yani görüntü güzel olabilir sonrasında ama iyileşme sürecinde yüzünüzdeki qlin ve sakak kısmıniz o kadar gergin ki uyuyamıyorsunuz. Kimisi morariyor aşırı şişiyor falan kimisinde hiç olmuyor kisisine göre değişiyor. Ben oldum. Sekil güzel lakin kas uçlarında kısma toplanma az bir şişlik var doktor geçeceğini söyledi. Tam iyileşme morarma sislik inme falan derken 3 haftayı buluyor canım iyi düşünmek lazım bu ameliyatı olacaklar. Ameliyat çıkışında kafanıza sımsıkı bir bandaj sariyorlar ve 2 hafta o şekilde uyuyorsunuz ya da 1 hafta doktor yönlendiriyor sızı zaten ama o bandaj yokmu can yakıcı çok sıkı cunki. 4 güne dikisleriniz alınıyor Ben badem goz artı sakak oldum.

Gecmıs olsun merak etmeyın sonuclar uzun donemde ortaya cıkıyor. Umarım bekledıgınız sonucları alırsınız

bununda iyileşmesi 1 2 haftayı bulucak yada 1 ay doktorumdan memnunum ayriyeten göz kapağıda yaptı. diğer işlemler derken toparladım. Cenk hocam işinde çok iyi görseldeki şişlik ve ödemlerimde yakın zamanda geçicek arkadaşlar ara ara tedirgin oluyorum. bu normal tabii sonucun netleşmesi ayları buluyor. ben tavsiye ederim.Cenk hoca çok ilgili ve kibar biri. gözlerimin şekli efsane oldu. sadece kaş uçlarımda ödem şişlik var oda çok normal. pearlintas olarak tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Bu formdan birisinin de yanak kısmında böyle bi toplanma olmuştu. Kişi özelden foto atmıştı. Dr masaj yap geçer demiş. Ama sonuç ne bilmiyorum. Fotolar içinde teşekkür ederim. Siz endoskopik yöntemle ameliyat oldunuz sanırım. Açık ameliyatlarda bu tarz sorunlarla karşılasana pek rast gelmemiştim. İnşallah bi an önce düzelir.

Merhaba banada özelden resim atabilirmisiniz birde doktorun soyadı nedir

Cok geçmiş olsun sanirim bende aynı sorunla karşı.karsiyayim şuan yüzüm davul gibi şişti dün oldum.bende gözlerim cok çekik kendj gözlerimi çok beğenirdm ben baya çekik.oldu Dr bi hafta sonra cekikligin büyük kısmı gidecek dedi senin hala şişmi gittimi şişliklern benm şuan aşırı. Mor ve kocaman bi.yuz gözlerim kapandı 1 hafta izin aldım.anlamasin kimse diye malsef bu 1 ay sürecek gibi

Merhaba cok gecmis olsun, siz hangi doktora hangi islemleri yaptirdiniz ? Burdan doktor ismi veremiyosaniz ozelden de yazabilirsiniz. Tesekkurler.

Bu biraz reklam gibi olmus.

Zekeriya kul'un Preperiosteal (derin düzlem) denilen orta yüz germe yöntemini araştırdım ve çok zayıf bir işlem. Derin düzlem diseksiyon, ince deri ve ince dokuya sahip kişilerde işe yarayabilir, ancak çoğu insan için yeterince güçlü değildir, subperiosteal teknik onun orta yüz yönteminden daha güçlüdür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…