Orta yüz, şakak germe ve badem göz estetiği

birde iskemi problemi yasadim. insallah nekroza gitmez. giderse kulak arkasinda kucuk bir alanda oksijen yetersizligi olarak adlandirilan deride kararma basladi. doktor gerekirse denritman yapacak. en sanssiz benim galiba

Merhaba memunmusunuz ?Bende olcam ins 30 aralikda Zekariya beyde

Birincisi cevreyi bosverin ben bunu bildigim icin 1 arkadasim haric kimseye soylemedim.sonrasinda botox unu nerede yaptirdin diye sordular bi guzellik var diyip anlamadilar tum yuz germe mi oldunuz.14 gun az bir zaman ama sislikte bilemedim kime oldunuz

Lutfen sıkmayin caninizi iyilesmeyi bekleyin bu surecte yapacak bir sey yok sonra dr a sikinti olan yer icin ne yapabilir iyice konusun

Lutfen sıkmayin caninizi iyilesmeyi bekleyin bu surecte yapacak bir sey yok sonra dr a sikinti olan yer icin ne yapabilir iyice konusun
Merhaba ildailda. Aslında önemli bir soru daha soracaktım. Hani yüze yuvarlak bir bandaj takıyorlar ya, sana da taktılar mi ondan? Taktilarsa kaç gün kalmalı acaba

Merhaba ildailda. Aslında önemli bir soru daha soracaktım. Hani yüze yuvarlak bir bandaj takıyorlar ya, sana da taktılar mi ondan? Taktilarsa kaç gün kalmalı acaba
Hayir artik takilmadi orta yuz olan hicbir arkadasima da takilmadi.onun yerine bandajlar vardi gergin durmasini saglayan

Hayir artik takilmadi orta yuz olan hicbir arkadasima da takilmadi.onun yerine bandajlar vardi gergin durmasini saglayan
O bandajlar çene altından geçen bandajlar mi, sana da ondan mı verdiler? Sürekli mi takiyorsun, ben yani beli bir süre sinra insan içine çıkmak istediğimizde nasıl olur diye ondan soruyordum da

O bandajlar çene altından geçen bandajlar mi, sana da ondan mı verdiler? Sürekli mi takiyorsun, ben yani beli bir süre sinra insan içine çıkmak istediğimizde nasıl olur diye ondan soruyordum da
Yok hayir sakak ve yanaklarda bant oluyor okadar.bantlarda 5.gun cikarmistim okadar.

Kime oldunuz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…