ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tatlım istersen google da oriflame kataloguna göz at bi optimals canlandırıcı seri var ona bi bak istersen aydınlık görünümü destekler nitelikte oldugunu söylüo

arkadaşım, berraklaştırıcı demişsin, ten rengi açıcı mı demek istedin, yoksa krem cilde ışıltı versin mi?
açıklama yaparsan yardımcı olurum...

ten rengi açıcı veya ısıltı da verebilir yanı demek ıstedıgım puruzsuzleştrsn ve matlaştırsın

ya ben parfüm almayı düşünüyorum ama kokularında kararsız kaldım hiçbirinin kokusunu bilmiyorum tavsiye edeceğiniz birşeyler varmı

ya ben parfüm almayı düşünüyorum ama kokularında kararsız kaldım hiçbirinin kokusunu bilmiyorum tavsiye edeceğiniz birşeyler varmı

ekim kataloğundaki divine sensual ı tavsiye derim, kalıcı bence. bir sonraki katologtan diyosan elvie çok güzel ama kokusu hemen uçuveriyor. yine divine mavi olan güzel. miss o nun kokusu da sıktığın anda kaybolur. yeni çokan mor renkl parfümü dene bence...

evet cildim yaglı ve cilt kusurlarını orten matlaştırıcı dogal bi krem istiyorum

doğal derken bitkisel demekistedin sanırım ama bitkisel olanlar sanmıyorum atlaştırsın. bence optimals yağlı ciltler serisi iyidir. tabi karar senin...

arkadaşlar bu arada kasım indirim kataloğundaki o turuncu allık nasıldır hani 9,90 olan. oriflameden allık hiç almadım, ve öyle bir renk ihtiyacım var açıkçası...

arkadaşlar bu arada kasım indirim kataloğundaki o turuncu allık nasıldır hani 9,90 olan. oriflameden allık hiç almadım, ve öyle bir renk ihtiyacım var açıkçası...

Kasım indirim kataloğundakini hatırlamıyorum canım;ama ben yaklaşık 5-6 aydır ikili allıklarını kullanıyorum Oriflame'in ve çok memnunum.Ekim ayında da indirimli zaten.14,90...Ben peach blush rengini kullanıyorum..

Bende matlaştırma işlevi olarak Optimals serisini öneririm.Benim de cildim karmadan yağlıya dönük bir cilt ve de bu serinin temizleyici köpüğünü kullanıyorum.Gerçekten cildim eskisi gibi yağlanmıyor.

bu ikili allığı bende merak ediyorum 14,90 bu ay

ten rengim beyaz bana hangisi gider ki??

tşkler kızlar pembeyi alsam iyi olacak galiba çok fazla göz makyajı yapmam ama pembe mavi yeşil tonlarını daha çok kullanıyorumm :))

arkadaşlar meraba daha bgn gittm üye oldm ama sonradan pişman oldum sankim şimdi mesela ilk ay satış yaptm kargo gelcek bana ödeme fln yapıyomuym yoksa sadece sattıkalrımı gidip yatırıyomuyum yardımcı oln bana hiç satmazsan sanrm üyeliğin direk iptal oluyomuş

mesela ilk ay ürün sattm 2. ay olmadı bişey ödeme fln yapılıyomu akannehir ya da adresine istemedğin bişey geliyormu kaydirigubbakcemile avon mesela testrları yollayıp 60 tl istemşti arkadaşmdan istemedği halde lmaz:

Canım ilk ay kendine birkaç birşey al..21 gün zaten vadesi... 21 gün sonra aldıklarını ödersin tabii 100 BP'yi geçemezsen 6,30 kargo parası var...

Diğer ay birşey sipariş etmediğinde zaten fat. gelmiyor merak etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…