ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Minelcim 5 TL'lik parfüm mü?Eğer oysa çok kalıcı ve çok güzel bir kış kokusu:lepi: Bu kadarını beklemiyordum.

Swedish spa'yı teyzem önerdi bana.O senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum dedi.

evet canım o 5 tlik parfümmm aslında ben 100 bpyi doldurmıcaktım onun kokusu çok hoşuma gitti itekaka doldurdumkaydirigubbakcemile3

evet canım o 5 tlik parfümmm aslında ben 100 bpyi doldurmıcaktım onun kokusu çok hoşuma gitti itekaka doldurdumkaydirigubbakcemile3

Bende aynen öyle yaptım canım.Nerdeyse parfümün parası çıktı cebimdenkaydirigubbakcemile3 Bu ay içinde set var;ama yapamıcam vallahi:umursamaz:

Minelcim sen oriflame in makyaj bazını kullanıyor musun? Kasım ayı kataloğunda indirime girmiş.Eğer güzelse almayı düşünüyorum.

merhaba,
bugün kargom benim de elime geçti, kendime pek bişey almamıştım, sadece törpü seti, ama bu ay satışlarım iyiydi, 156 bp. parfüm konusunda kararsızım atsam mı kullansam mı, G G WHıTE kullanıyordum ve memnunum...
ayrıa katolog da çok güzel, beğendim.

Siyah çantayı bende çok beğenmiştim;ama almayı düşünmedim.

Parfümü bence kullan gerçekten güzel bir kış kokusu:KK66:

kızlar oriflame roll on larını kullandınızmı hiç malum bu ay indirimde kalıntı filan bırakıyomu acaba ?

ya çok komik bişey olmuş, o parfüm hiç atılır mı, SATSAM MI yazacaktm, S çıkmamış:kedi:

kaydirigubbakcemile3

Bencede atılmazkaydirigubbakcemile3

kızlar oriflame roll on larını kullandınızmı hiç malum bu ay indirimde kalıntı filan bırakıyomu acaba ?

Ben kullanıyorum canım.Memnunum;ama nivea gibi bir beklenti içine girme:)Bana fazla ıslaklık bırakıyormuş gibi geldi.Genelde spor yaparken kullanıyorum ben.

ya su törpü setini kullanmayı bilen banada söylesin kaydirigubbakcemile3
aldım ama 3 asamlı bir törpü bu.. tmm clean temizle sunu yap bunu yap diorda bana anlatırmısınız nasıl bir el bakımı yapılır bunla:)

ya su törpü setini kullanmayı bilen banada söylesin kaydirigubbakcemile3
aldım ama 3 asamlı bir törpü bu.. tmm clean temizle sunu yap bunu yap diorda bana anlatırmısınız nasıl bir el bakımı yapılır bunla:)

Bende kullanıyorum canım onu.;ama en çok beyaz olanını.Çünkü parlamasını sağlıyor tırnağın.Aynı zamanda da tırnak üzerindeki çizgilerin yok olmasını:)Üzerinde numaraları yok mu?1-2-3 diye olması lazım.Sırayla yapacaksın canım.

Ben kullanıyorum canım.Memnunum;ama nivea gibi bir beklenti içine girme:)Bana fazla ıslaklık bırakıyormuş gibi geldi.Genelde spor yaparken kullanıyorum ben.
[/QUOTE]

hımm sürekli kullanmak istiyorum benn kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaslar bende bugün itibariyle aranıza katıldım katalogum daha elime gecmedi

bişe dicem o mor parfümden mi bahsediyorsnuz:s
bn onu skmaya korkuyorum hiç hosuma gitmedi kokusu isterseniz size satabilirim:)

Bende kullanıyorum canım onu.;ama en çok beyaz olanını.Çünkü parlamasını sağlıyor tırnağın.Aynı zamanda da tırnak üzerindeki çizgilerin yok olmasını:)Üzerinde numaraları yok mu?1-2-3 diye olması lazım.Sırayla yapacaksın canım.

tskk ederimmm baslıyım bi deniyimde parlatsın :)

bişe dicem o mor parfümden mi bahsediyorsnuz:s
bn onu skmaya korkuyorum hiç hosuma gitmedi kokusu isterseniz size satabilirim:)

Mor parfüm canımyerimsenibenSıkılmayacak kadar kötü değil.Benim şuan parfümüm bitttiği için kullanıyorum zaten:kedi: Başka arkadaşlar alabilir belkiyerimseniben

hosgeldin canım... gecer gecer merak etme... :)
üstelik kasım ayıda geldi bana sırf cilt bakım ürünleri diyebilirim...

tesekkür ederim:))

avonda berraklasıtıcı krem var.bilirsiniz.cok guzel yapıyor berrak bi gorunm ve cilt kusurlarını kapatıyor.amaaa cok yaglı gosterıyor cildimi.parlama yapıyor.oriflame doga l ya,onda bööle bi urun var mı? parlatmayan ama ?

X