ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kesinlikle direktörün varken buradakilere sitem yapmaya hakkın yok...
bilen olsa yazardı zaten...
buraya girebildiğin gibi oriflame sitesinede bakabilirdin..

girebiliyorum tabi ki oriflame sitesine sizde bilmiyoruz oriflame nin sitesinden bak diyebilir diniz bu kadar mı zor bunu demek o yazıyı yazdıktan sonra mı aklınız başınıza geldi siteden bak diyosunuz ya da bilmiyoruz diyebilir siniz bu kadar zor mu hııh nasıl bir yer anlamadım paylaşımsız insanlar

girebiliyorum tabi ki oriflame sitesine sizde bilmiyoruz oriflame nin sitesinden bak diyebilir diniz bu kadar mı zor bunu demek o yazıyı yazdıktan sonra mı aklınız başınıza geldi siteden bak diyosunuz ya da bilmiyoruz diyebilir siniz bu kadar zor mu hııh nasıl bir yer anlamadım paylaşımsız insanlar

terbiyesizliğin lüzumu yok...
lafına dikkat et.

Oriflame Beauty Dudak Parlatıcısı mayıs kataloğunun en son sayfasında kullanan var mı?

nasıldır?

benim bildiğim kadarıyla burası bir paylaşım plotformu paylaşımın ne demek olduğunu bilmiyorsan bu yaştan sonra senin o küçük beynine sokacak değilim seviyesizleşme sen çalıştır o yumuşak organını daha burda ne için bulunduğunu bile bilmiyorsun eğer paylaşım yapmak istemiyorsan burda ne işin var git başka sitelerde gez

lol bak ne kaa güzel bi paylaşım platformu. burada sen banlandığına göre paylaşmanın ne olduğunu bilmeyen asıl sensin şekerim.sempatiksalakcinni öpüyorum yumşak yerlerindensırnaşık şey

edit: şimdi zevk için beni banlarsan ölümü gör admin amca.

giordiani'nin alıp da memnun kalmadığım ürünü olmadı. açıkçası mineral farın "kalıcılık" performansını merak ediyorum özellikle yaz günleri için...

kızlar bir sorum olacak.ben mart katoloğundan sipariş versim nisan katoloğu geldi.nisandan veremedim ama mayıs katoloğuda gelmedi nasıl temin edebilirim acil cevap yazabilirmisiniz

ya meraba ben yeni üye oLdum orifLameye ..anLamadığım tek şey bir ürün aLdığımızda yanında aynı üründen hediyesi oLan bi ürünü sipariş verirken ne yapıyoruz? ve de bi parfüm aLana yanında işte krem şu bu hediye oLanLarında numarasını giriyormuyuz? sipiariş sepetinde fiyat görünüyor aciL açıkLama yaparsanız çok sevinirim ..bu yüzden sipariş veremiyorum :KK43:

bende de faturalanmış iki eksik ürün vardı kargodan çıkmayan. genel merkez taşınma aşamasındaymış o nedenle oluyormuş bu aksaklıklar. ben de bu hafta bekliyorum bakalım gelecek mi eksik ürünler.

amaaaan, bi taşınır bi sel basar... valla bıktım bu işlerinden...:eek:lmaz:Çok üzgünüm çoookaklinialirimsmile

haziran kataloğu için çok iyi diyorlar.... ben daha göremedim...

görenler biraz bahsetse...

bende beğendim haziran kataloğunu...
*her ay olduğu gibi 50TL.lik alışverişe bu sefer güneş gözlüğü indirimde
*mayıstaki gibi lekelere karşı krem,hairx onarıcı terapi gece bakımı,aqua rhythm seti,şeftalili ayak bakım ürünleri...indirimde
*1 alana 1 bedavalar çoğunlukta...power shine rujlarda,kalemgöz farında, eye linerlarda,parfümlü vücut pudralarında, deodorantlı vücut spreylerinde
*bayanlar için divine.ın kırmızısı ve mavisi,erkekler içinde eclat ve giordani...bu parfümlerden 1ini aldığında %30 ,ikisini aldığında %50 indirim var
*feminelle yatıştırıcı temizleme jeli indirimde
*soul tamamlayıcı ürünleriyle indirimde
*sol güneşürünleri indirimde
*discoverın duş jelleri, sıvı el sabunları, vücut arındırıcıları indirimde

X