ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Selden sonra depoları suların altında kaldığı için taşınma süreçlerinde 10-15 günde gelmemişti. şimdi 1 günde elimizde

kızlar bişi sorucam şimdi ben geçen ay üye olduğum için mart ve nisan kat kat kazanlardan faydalanabildim.peki nisanda üye olanlar için yokmu böyle bi olanak???

bende martta üye oldum bu ay parfüm hediye gelecek ay ne hediye gelecek acaba bilen var mı bi de bu hediyeler bittikten sonra nasıl olacak ne kadarlık satış yapana hediye geliyo nasıl hediyeler geliyo acil cevap bekliyorum arkadaşlar

bana geldi bile parfümlerim divine ve giordani white gold geldi ecemnazzcım.bi de işte mart ve nisanda 100bpyi geçtiğim için mayıs kataloğundan sipariş verdiğimizde kat kat kazan kampanyasındaki milk&honey serisi gelicek.yani bu hoşgeldin programı bittiğinde 2ayda bi kat kat kazanlar oluyo sanırım.gerçi bi arkadaş mayısta kat kat kazan kampanyası olmucak gibi bi duyum almış ama kesin değilmiş.inşallah olur yani.

bu arada alameti_farikacım haklısın burası yeri değil sanırım bi anlık merakıma yenik düştümbu ay mesela basta 128 bp yapmıştım sonra bi 43 bp daha sipariş verdim toplamda 171 oldu ama insan son kargodan bari para almaz dimi sonucta bu ay 150yi geçmiş oluyorum.gittikçe hewesim kırılıyo.daha 2. ayım olmasına rağmensenağlama

veeeeee son olarak bişiyi daha merak ediyorum.mesela ben bu ay 2 üye yaptım.normalde çanta için 100bp ben 100erde onların yapması gerekio ya.ben 171bp. yaptım diğer üyemde 131bp yapmış ama 2. üyem bu ay yapamıcak sanırım.yani toplamda yine 300bp.yi geçiyoruz diğer üyem yapmadığı için alamam mı hediyeyi?

Son düzenleme:
valla bu konuyu ben de merak ediyorum açıkçası ama bunu avonculara sormamız lazım burda biraz tuhaf oluyo kaydirigubbakcemile3

hehe evet. oriflame - avon ikilisini fb - gs ezeli rekabetine benzetiyorum ben de bazen. ayrıca avon yalnız müşteri hizmetleri, paketleme vs dışında farkındaysanız reklam ve pazarlamaya da iyi bütçe ayırıyor, nereye kafanızı çevirseniz avon reklamı duraklarda, billboardlarda, tvde... profilden bir hatun var demet akalın olup olmadığını anlamak için uzun uzun bakıyorum nerde görsem, hala karar verebilmiş değilim.

arkadaşlar kimse yok mu acil yardım istiyorum bu siparişleri girerken dream setleri nasıl sipariş edeceğim bi yardım edin ne lour

kızlar selamlar
şu aralar avon ve oriflame a fena meraklandım

temsilci olmak istiyorum

hakkında bilgi verirmisiniz
hiç satış yapamadık diyelim
yine fatura ödememiz gerekiyo mu

kızlar selamlar
şu aralar avon ve oriflame a fena meraklandım

temsilci olmak istiyorum

hakkında bilgi verirmisiniz
hiç satış yapamadık diyelim
yine fatura ödememiz gerekiyo mu

şöyle ki oriflamenin çok güzel yanları varbayanssulusmile
bi kere bitkisel yani tüm ürünlerin içeriğindekiler bitki özlü bu yüzden cilde zarar verme ve tahriş etme oranı çok düşük.zemuszemus
bunun dışında belli aylar üyelik ücretleri 1 tl olabiliyor ki en hesaplı zamnıdır.ürünlerden de % 30 kazanç sağlıyorsunuz.ohaoldumsmile
mesela bu ay diyelim ki sipariş vermediniz ama herhangi bi ücret ödemeniz gerekmiyor
bir yıl boyunca da sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğinz silinmez ama bir yılın sonunda silinir ve yenilemek isterseniz 3 lira gibi de bi ücret ödeyerek hemen dönebilirsiniz.boshayallersmile
başka merak ettikleriniz varsa yardımcı olmya çalşrmguclubacismile

saol canım çok güzel anlatmışsın

kargo ücretini biz mi ödüyoruz

yaa bana yardım edecek kimse yok mu

canım nasıl bir yardım?

üye isen en pratiği internetten sipariş vermektir. katalogdan beğendiğin ürünlerin kodlarını sağ alttaki "hızlı sipariş formu"nda girerek siparişi onaylıyorsun. site türkçe zaten seni yönlendiriyor.

eğer henüz üye değilsen çevrende oriflame satan birinden seni üye yapmasını isteyebilirsin, çevrende oriflameci bulamıyorsan internetten üye olabilirsin.

saol canım çok güzel anlatmışsın

kargo ücretini biz mi ödüyoruz

canımcım o da şöyle ki eğer kendi ilinde bir oriflame merkezi varsa ürünlerini oraya kargoluyorlar ve 3 küsür gibi bi fiyat ödüyorsun ama yok evime gelsin imzamı atıp alayım diyorsan kargo ücreti 6.20 lira akannehirama ben bu parayı boş boş ödemek istemiyorum diyorsun o zaman 6.20 lira yerin 7 lira verip o ay oriflame tarafından belirlenen kargo sıfırlama ürününü alıyorsunkötükedihüso(mesela bu ay rujdu,biterse krem olabiliyor,jel oluyor,deodorant oluyor) o ürünü de ister sat ister kullan canım:icecream:,ha ama eğer yapabiliyorsan da 150 bplik ürün alımı o zaman kargo ücreti vermene gerek yok:sm_cool:

üyeyim yeni üye oldum ama siparişleri giriyorum istemediklerimi kaldırıyorum ama dream setleri nasıl alacağım 1890 gelenleri onu bilmiyorum eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…