ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çokk sinirliiym bu oriflame.yine ürünler ya eksik ya hatalı.amber elixır istemiştim kızlar..fıs fısı çalışmıo ya plastik borusu içine düşmüş parfmn içinde yüzüo..off ya...iade nasıl yapılıo kıslarr??

ekip liderin varsa ona götür yoksa dilekçe yazacaksın
oriflame kozmetik a.ş ye

.............. kodlu güzellik danışmanıyım ............kodlu ürünü müşteri memnuniyetsizliği nedeni ile (ya da sebeb ne ise) iade edip yerine ............... kodlu üründen 1 adet (ya da kaç tane istiyorsan veya bir kaç ürün istiyorsan onların kodunu ve miktarını yazıp) istiyorum. saygılarımla arz ederim
isim soyisim
imza

daha sonra faturanın ilk nüshasında iade edeceğin ürürnü bul kodu yuvarlak içine alıp altına çizgi çek kodların en altına sebebini yazıp imza at faturanın en altına in orada iade kodunun olduğu yer var miktar tutar diye onların da altını doldur imzanı at ürünüde koyup genel merkeze koliyle yolla
ekip liderin varsa koli ücreti ödemezsin birde izmirde yaşıyosun galiba oradaki hizmetmerkezine götürürsen hem koli parası ödemezsin hemde işlem sırasına girmezsin
kolay gelsin

canım ecrinsunbul sağolsun açıklamış burda bi oku istersen burayı...

nasıl yani arkadaşım, geçiriyormu az da olsa lekeleri?olumunekankayizsmile

geçiriyor teyzemde menopozdan dolayı acaip şekilde fazlalaştı ve de büyük büyük dü lekeler ona verdim o da tam teşekküllü kullanmadı bile yani cildi temizlemeden kullanmaman lazım ya teyzem öylesine sürdü bayağı etkisinide gördü bayağı hafifletti yeni çıkacak olanlarda engellendi gece gündüz kremi yerine kullanıyor

canım visions'un hiçbir şeyini önermiyorum. bir milyoncudan ruj al daha iyidir.

nisan kataloğundan önerilerim şunlar:

• kajal göz kalemi (gerçekten çok kalıcı)
  • power shine ruj shimmering pink (stokta kalmışsa)
  • optimals dengeleyici matlaştırıcı losyon (yağlıya dönük karma ciltler için çok iyi bir makyaj altı)
  • elvie deodorant
  • yaban mersini ve nane özlü büyük boy şampuan

kajalları hiç beğenmedim :KK43:

1 yılı aşkın süredir oriflame satıyorum, ürünlerin küçük olması dışında hiçbir şikayet almadım ama güzellik danışmanı olarak size tamamiyle katılıyorum. bizi bu konularda çok ve sürekli zor durumda bırakıyorlar. şu smokky fardan türkiyede eminim güzellik danışmanlarının yarısı siparişlerini giremediler çünkü maaaalesef ki stokta YOK:eek:lmaz::mymeka:

4 tane smokky far siparişim vardı rezil oldum resmeenn..

ya kızlar acaba mayıs katoloğunda diş macunları kampanyadamı ?
yoksa sipariş edicemde

cnm mayıs kataloğunda çocuk diş macunları indirimde power shine rujlar var yine 6.90 dan divine indirimde

nisan indirim kataloğunda ki pop glam vanilyalı vücut losyonu stokta mı halen bilen var 15 tane siparişim vardı halen de bi 10 tane olsa olur yani :emir_bebek:

pop glam vanilyalı vücut losyonu en son salı günü baktığımda stokta yoktu :sm_confused:

4 aydır üyeyim ama halen stokta var olup olmadığına nasıl bakılacağını bilmiyorum nasıl bakılıyor söyleyebilirmisiniz hihoyyyt

4 aydır üyeyim ama halen stokta var olup olmadığına nasıl bakılacağını bilmiyorum nasıl bakılıyor söyleyebilirmisiniz hihoyyyt

sipariş girer gibi kodu giriyorum onay ekranına kaadar gidiyorum. stokta yoksa zaten kırmızı oluyor. yanında da açıklama yazıyor. ayrıca liderlere belirli dönemlerde stok durum raporu geliyor... onlara söylerseniz size de mail atarlar bilginiz olur... buyrunnnnnnnnn

hoşgeldin harman :)

siparişi gönder veya promosyon çalıştır a tıklamazsak sipariş gönderilmiyor değilmi arkadaşlar.

o vanilyalı vücut kremi daha nisanın ilk günü bitmişti stokta yok diyordu şaştım kaldım yani.heralde ayın 1inde nöbet tutmak lazım site açılır açılmaz siparişleri vermek lazım başka türlü olmucak yanikafamçokkarıştı

visions rujlar çok kötü sakın kullanmayın onu alacağınıza golden rose alın.Kötü demekten kastım sürülmüyor,parlak değil dudakları incecik gösteriyor.[/
doğru söylüyorsun ben de mart ayında visions ruj almıştım,açar açmaz kırıldı:çok üzgünüm:

arkadaşım bu ay üye oldu siparişinde üyelik 15tl gözüküyor bilginiz varmı birde siparişe kargo sıfırlama ürün kodunu girmek yeterlimi ekstra birşey gerekiyormu

X