ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben de girdim bgün 154 bp sipariş. kendime karın sıkılaştırıcı ve 3 lü aydınlık verici kit aldım. umarım güzeldir.selülit kremini de haftaya alacağım. ayrıca spora ve diyete kremlerle beraber ben de başlıyorum arkadaşlar.

ben fire kullnıyorum kokusu kalıcı fena değil. divinie kırmızının kokusuna benziyor, tatlımsı. air ı hiç önermem. ice da güzel, o da ekşimsi. diğer soruların hakkında pek bir fikrim yok.

Merhaba oriflame dünyasındaki sihirli fırsat kapısını aralamak istemezmisiniz? Bursa'da yasayıp kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayanlar size yardımcı olmak isterim.İletişim kurmak ve kendi parasını kazanmak isteyenler lütfen özel mesaj yoluyla telefon numaranızı yada e-mail adresinizi bırakın.Pişman olmuyacaksınız!

"sihirli fırsat" gerçekten çok çekici bir tamlama olmuş. sanki hogwards büyücülük okuluna kabul edilmek gibi bir şey. :dance:

kızlar 100bplik sipariş verincealtın broşürden ürün alabiliyoruz diye biliyorum ama niye aşağıdaki ürünleri alamıyorum satılamaz yazıyo yanlarında

13033 POP GLAM VANİLYA KOKULU VÜCUT LOSYONU Satılamaz
13877 O.B SUYA DAYANIKLI HACİM KAZANDIRAN MASKARA - Black Satılamaz

kızlar 100bplik sipariş verincealtın broşürden ürün alabiliyoruz diye biliyorum ama niye aşağıdaki ürünleri alamıyorum satılamaz yazıyo yanlarında

13033 POP GLAM VANİLYA KOKULU VÜCUT LOSYONU Satılamaz
13877 O.B SUYA DAYANIKLI HACİM KAZANDIRAN MASKARA - Black Satılamaz

çünkü malesefki ilk günden bitmiştir arkadaşım:a015:

ofya nasıl bu kadar çabuk bitiyo anlamıyorum ki...

bu arada mart ayında siparişini verdiğim ürünlerin parasını bugün yatırdım ve danışman sayfamda hala yatırılmamış gözüküyo ilk siparişim olduğu için bilmiyorum.ne zaman düşer acaba.çünkü nisan kataloğundan sipariş vericem yeterli bakiyem gözükmüyo

Son düzenleme:
ofya nasıl bu kadar çabuk bitiyo anlamıyorum ki...

bu arada mart ayında siparişini verdiğim ürünlerin parasını bugün yatırdım ve danışman sayfamda hala yatırılmamış gözüküyo ilk siparişim olduğu için bilmiyorum.ne zaman düşer acaba.çünkü nisan kataloğundan sipariş vericem yeterli bakiyem gözükmüyo

banka akşam 5 de verdiği için bilgiler yarın öğledensonra bak düşerler ertesi gün sisteme giriyor ödediğin

aranızda aşağıdaki ürünleri kullananlar varsa yorum yapabilir mi acaba?

nisan altın broşüründeki
*yaban mersini ve nane özlü arındırıcı şampuan
*vanilya ve yukka özlü 2si1 arada güçlendirici şampuan ve saç kremi

kataloğun en arkasındaki* portakal kokulumu yoksa limon kokulu el kremi mi daha güzel

ve son olarak; bademli puding kokulu el kremi...

bu arada kızlardiğer ülkelerin oriflame sitelerine bakıyordum ve onların katalogları daha farklı mesela takı aksesuar çanta....daha güzel sanki onların ???saç kurutma makinesi bile var yani:KK70: bizimkininde tek eksiği o yani inanın ürünlere bakınca içim gitti

Son düzenleme:
aranızda aşağıdaki ürünleri kullananlar varsa yorum yapabilir mi acaba?

nisan altın broşüründeki
*yaban mersini ve nane özlü arındırıcı şampuan
*vanilya ve yukka özlü 2si1 arada güçlendirici şampuan ve saç kremi

kataloğun en arkasındaki* portakal kokulumu yoksa limon kokulu el kremi mi daha güzel

ve son olarak; bademli puding kokulu el kremi...

bu arada kızlardiğer ülkelerin oriflame sitelerine bakıyordum ve onların katalogları daha farklı mesela takı aksesuar çanta....daha güzel sanki onların ???saç kurutma makinesi bile var yani:KK70: bizimkininde tek eksiği o yani inanın ürünlere bakınca içim gitti

yaban mersinli çok güzel yağlı saçlar için ama benim saçlarım normal kullanıyorum çokda memnunum her saç tipine de verdm memnun kaldılar şu kokulu olan krmler herkese göre değişiyor ben hem limonlu verdim hemde portakallı gelsin yazarım pudingliyi sevmiyorum elimi kokladıkça pastanedeymişim gibi geliyor

arkadaşlar meraba rahat bi 6 aydır oriflame temsilcisiyim ama anlamadğm bi şey var ben her ay kargo sıfırlama ürünü için para öddüyorum ama mesela sakaryada da bi arkadaşım var o 2 yada yanlış hatrlmyrsam 3 lira ödüyor sadecde aradaki fark ne?Yani mesela ürün siprş verilirken eve teslim butonunun dışında bi şey mi yapmamız gerekiyor anlamadım ?

arkadaşlar bu nisan ayı katoloğundaki baştaki yeşil siyah mavi göz kalemlerinin geliş fiyati ne acaba ben bulamadım da

arkadaşlar meraba rahat bi 6 aydır oriflame temsilcisiyim ama anlamadğm bi şey var ben her ay kargo sıfırlama ürünü için para öddüyorum ama mesela sakaryada da bi arkadaşım var o 2 yada yanlış hatrlmyrsam 3 lira ödüyor sadecde aradaki fark ne?Yani mesela ürün siprş verilirken eve teslim butonunun dışında bi şey mi yapmamız gerekiyor anlamadım ?[/QUOT

kargoda ekip liderliği oluyor gönderi şeklinden ekip liderinizin adresini tıklarsanız 1.30 kargo ücreti ödersiniz ama kargo ekip liderine gider ordan alırsınız birde haftada 1 gün gelir benim mesela her cumartesi koli günüm en son çarşamba sipariş veririz 2 gün sonra elimizde perşembeye kalırsa sipariş vermek haftaya cumartesiye gelir sizi üye yapana sorun mutlaka ekip lideri vardır

yaban mersinli çok güzel yağlı saçlar için ama benim saçlarım normal kullanıyorum çokda memnunum her saç tipine de verdm memnun kaldılar şu kokulu olan krmler herkese göre değişiyor ben hem limonlu verdim hemde portakallı gelsin yazarım pudingliyi sevmiyorum elimi kokladıkça pastanedeymişim gibi geliyor

teşekkür ederim ecrinsunbul bende dün verdim siparişlerimi hem yaban mersini özlü hemde vanilya ve yukkalı şampuandan.mart kataloğundaki gold el kremi çok hoşuma gitmişti ama portakal ve limon nedense içime sinmedi buram buram meyve kokucakmışım gibi geldi:KK70:
ayrıca kajal göz kalemi
buğdaylı saç bakım maskesi
erkek arkadaşım içinde S8 night EDT söyledim.
mart kataloğundan zeytin ve bambulu saç maskesi söylemiştim onun kokusunu beğenmedim pek umarım buğdaylı olan güzeldir...
bu ay 2. siparişim olduğu için hoşgeldin 2. adım hediyelerimde gelicek=)

aklıma gelenler şimdilik bunlar

X