ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu arada mart kataloğundan kendime 18332-oriflame beauty smoky collection dolgunlaştırıcı ruj aldım dün geldi.. bugün sürdüm görenler nisan kataloğundan aynısını istediler... tavsiye edilirr...

oluyor tavsiye edebilirsin dolgunlaştırıcı ruj da evet ya ben de verdim bir kaç kişiye ilk önce üff püff yaptılar karıncalanma yapıyor ya ama angelina joli gibi oldular :))))))))))

tamam teşekkür ederim...

peki o north for men ürünleri nasıl tavsiye edebilir miyim?

şimdiye kadar hiç satmamıştım...

evet dolgunlaştırıcı önce böyle kımıl kımıl yapıyor işe yarıyor yaa ben sevdimmm

yaa arkadaşlar bu oriflamenin sitesinden bakıyordum da ürünlerin altında BV 0,62 GDF 1,46 TF 1,90
bunlar nedir anlamadım daha yeni üyeyim biraz bu konuda cahilim kusura bakmayın geliş fiyatı hangisi hiç bişey anlamadım

bv:kdv eklenmemiş fiyatı
gdf:bize geliş fiyatı
tf:katalog satıuş fiyatı biz şirkete gdf üzerinden ödeme yapıyoruz

teşekkür edirim ecrinsunbul ben bu makyaj paletini almak icin üye olmuştum ama satış yapamıyorum yaa başka türlü alamam dimi

kızlar meraba bi konuda yardımınıza ihtiyacım var. nisan kataloğunda yeni çıkan perfect body anti selülit kremini bi arkadaşım almak istiyor ancak çatlaklar için işe yarayıp yaramayacağını sordu.sizce etki edermi.bi önceki sayfada aynı markanın çatlaklar için ürünü var ancak onu da hamilelik dönemi için uygundur yazıyo.sizce ne önermeliyim.

çatlaklar için çatlak kremini öner selülit bir etki yapmaz hamilelik döneminde kullanırsa çatlaklara kesin çözüm olur çatlak oluşmadan önlem almak lazım

teşekkür edirim ecrinsunbul ben bu makyaj paletini almak icin üye olmuştum ama satış yapamıyorum yaa başka türlü alamam dimi

başka türlü alırsında o da yeni üyelerden alan satarsa alabilirsin o da 30 dan aşağı olmazx
ama şöyle de yapabilirsin netten başka illerdeki arkadaşl akrabalarına kataloğu sunarak satış yapabilirsin ya da daha sonra satabileceğin ürünleri kafadan sipariş edip elinde ürün tutarak satışı yapabilrsin gaza getirmek istemem ama benim üyem var 3 tane hep öyle yapıyor çevresindeki kişilerin ne alabileceğini düşünerek istetip fatura gününe kadar deli gibi gezerek satıyorlar

yaa ben bu üyelik işini beceremedim daha doğrusu zarar edicem kargo parası filan ben 2 gün önce üye oldum hiç sipariş vermesem üyeliğim iptal olur mu kendiliğinden ya da bu mart ayında sipariş vermesem de nisanda versem ne olur üyelik parasını 15 tl mi alırlar

hiç sipariş verme üyeliğin 1 sene sonra iptal olur yada şirkete istifanı faxla nisanada kalırsan 15 tl olur üyelik kargo ücreti yerine ürün gönderiyorlar demin sipariş girdim göz kalemiydi galiba yani kullanabileceğin ya da satabileceğin ürünler oluyor

bence hemen pes etme... daha karşına bir çok kampanya çıkacak... bir tanesinde olmadı diye silip atma derim... tabi yine sen bilirsin...

çatlaklar için çatlak kremini öner selülit bir etki yapmaz hamilelik döneminde kullanırsa çatlaklara kesin çözüm olur çatlak oluşmadan önlem almak lazım

ya arkadaşım hamile değil ama çatlaklarından şikayetçi yani yinede önerebilir miyim nisan kataloğundaki çatlak kremini

peki ecrinsunbul bu karın bölgesi sıkılştırıcı nasıl, ben de satıcıyım, kendime almak istiyorum

peki ecrinsunbul bu karın bölgesi sıkılştırıcı nasıl, ben de satıcıyım, kendime almak istiyorum

al al ben kullandım o da tam kullanım şartına uymadığım halde derledi toparladı doğumdan sonra kullandım mükemmel bir ürün bunlarda yeni ürün ki üzerinde dahada çalışılmış bir ürün tavsiye ederim

ben bu ay üye oldum yarın sipariş versem olur yani dimi üyelik 1 tl olur mart ayı bitine kadar sipariş verebilirim birde ben parayı yatırırken hesap mı açtırmam lazım ing bank yada akbakda yoksa gidip hemen yatırabiliyormuyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…