ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhba ben yenı uye oldum sıparıste topladım kısı ekleyene saat verme kampanyası nasıldır ben bır arkadası buldum ama temsılcımın bı ustu suan yenı oldugun ıcın kaydını ben yapacagım senın altına yazlım dedı saatı almaya hak kazandımmı yanı

bırde su sıfırlama olayı nedır bı urun secılıyor bu urun kargoyu odetmıyormus kafam cok karıstı

sen ve üyen 100 er puan yaptıysanız aralık siparişine saat eklenir canım

bırde su sıfırlama olayı nedır bı urun secılıyor bu urun kargoyu odetmıyormus kafam cok karıstı

normalde 75 puan altında 8.90kargo ücreti ödersin. kargo sıfırlama ürünün kodunu girdiğinde hiç kargo parası olmaz 10.90 lira o ürüne ödersin. yani kargo ödeyeceğine bi ürün almış olursun

Gunaydin ben kuzenimi ekip e aldım simdi hediye hakki kazandim mi birde temsilcim de benim le ayni sehirde kuzenim se Antalya da ısrar la kargoyu benim gonder memi istiyor ki kataloglar şirket tarafından bedava gonderiliyor diye biliyordum suan tek kurus param yok

sipariş girilmediği sürece şirket katolok yollamaz canım.. kuzenin internet katoloğundan baksın ve sipariş versin. yanlız ekibe almakla hediye hakkı kazanamazsın. 100 bp si olmalı

ben varım :)))

sözde temsilciyim ama arada kendime alıyorum o kadar

Allahtan avon gibi 3 ayda bir sipariş verme derdi yok.

Aklıma geldikçe kullandığım ürünleri yazmaya çalışırım.(çok yok ama )
Valla avon dan ne zarar gördün bilmiyorum ama ben ciddi anlamda avon ile çalışıyorum aynı zamanda amway sponsoruyum avon dan kazaniyorum..Hediyeleri vs çabası amway de ise çok daha fazla kazanma şansı var üstelik avon oriflame ersağ dan kat ve kat daha kaliteli ürünler kendime de aynı zamanda indirimli almış oluyorum

Oriflamein cilt ürünleri çok kötü.. Olsa olsa parfümleri iyidir. Avonun cilt bakım ürünleri, parfümleri ve makyaj ürünleri cidden kaliteli.. Tek beğenmediğim şampuanları..

Oriflamein cilt ürünleri çok kötü.. Olsa olsa parfümleri iyidir. Avonun cilt bakım ürünleri, parfümleri ve makyaj ürünleri cidden kaliteli.. Tek beğenmediğim şampuanları..

oriflame cilt bakım ürünlerinde idaalı bir firmadır. bi çok ürün serisinin patenti kendi bilim adamlarına aittir. 160 bilim adamıyla argesi vardır.. cildinize dogru uygun ürünü bulamamışsınızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…