ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

200 puan başarı basamaklarının il adımıdır.. yani %3 grup iş hacminin yani BV diye geçer %3 kadar prim alırsın.. %3 de 7-8 lira gibi bi rakkamdır basamaklar çoğaldıkça rakkamlarda artar
Anladim bu ay 200 bpyi geciyorumda bana ne faydasi var diye merak ettim toplam paranin %3 u kadar prim aliyorum yani oylemi peki yukseldigim ay gecerlimi bu prim ve diger her ayda

artık üyelik sürekli olarak ücretsiz olucakmış.. yeni çıkan yasayla çok katlı pazarlamacılık olan tüm şirketlerin üyelik ücreti kaldırılmış

Hanımlar,
sanırım siz topiğin amacını yanlış anlıyorsunuz, bu topik üye toplamanız, reklam veya satış yapmanız için açılmadı, topiğin amacı Oriflame ürünleri hakkında olumlu veya olumsuz karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak, üye olmak isteyenlere üyeliğin avantajları dezavantajları hakkında bilgi vermek.

Lütfen üye yaparım, referans numaram bu, telefonum, satış sayfam şu gibi mesajlar yazmayınız yasaktır.

merhabalar ben yenı uye oldum katologum bır ıkı gun ıcerısınde elımde olucak.şimdi sizlere sormak istediğim birkaç soru var her ürünü %30 indirimle alabiliyomuyum yoksa bazı urunlerde mi geçerli bu ,ikincisi ben sipariş verdiğimde benim danısmanım mı kazanıcak yanı ben ne zaman kazanıcam yardımcı olursanız sevinirim

bu detayların hiç birini öğrenmeden mi üye oldunuz.. sipariş vermediğiniz sürece şirket katolok göndermez... eve t her üründe %30 kar edersinin 39.90 katolok fiyatı olan bi ürünü 30.69 tl ye alırsınız buda sizin kazancınızdır..avondaki gibi indirimli üründe %20 indirimsiz üründe %33 gibi bi farklılık yoktur.. zaten genelde indirimli ürünler satılır

bir de 100p yaparsam indirimli ürünler alıcam msela degil mi yani para olarak kazanc saglayamıyorum hıc bı sekılde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…